Minister Korb tahab kolida Haapsallu 144 töötajaga Tervise Arengu Instituudi

Riigihalduse minister Mihhail Korb on valitsusele välja pakkunud oma visiooni, millised asutused ja millises mahus võiks riik pealinnast välja viia. Plaani kohaselt võib Haapsallu tulla 144 töötajaga Tervise Arengu Instituut, kirjutab Postimees.

Ligi 150 töötajaga peaksid Korbi hinnangul plaani panustama sotsiaalkindlustusamet (koliks Paidesse), Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (koliks Rakverre), Riigi Kinnisvara AS (koliks Jõhvi) ja maanteeamet (koliks Pärnusse).

Sama suures mahus peaksid muudatusi tegema ka Tervise Arengu Instituut (144 töötajat Haapsallu) ja maa-amet (118 töötajat Tartusse).

Millised asutused välja sõelutakse, selgub lähinädalatel, mil teised ministrid kolleegi kavale oma ettepanekutega vastavad.

Loe pikemalt Postimehest.


TÄIENDATUD:

Riigihalduse minister Mihhail Korb:

Postimehes täna avaldatud dokument oli esialgne visand, kus kaaluti erinevaid võimalusi asutuste pealinnast väljaviimise kohta – lisaks on tegemist vananenud infoga.

Rahandusministeerium saatis hiljuti ministeeriumitele kirja, milles palus täiendavaid ettepanekuid asutuste pealinnast väljaviimise võimaluste kohta nende valitsemisalas.

Tagasiside ministeeriumitelt alles laekub ja materjali pannakse kokku. Ühtki otsust kolimise kohta ei ole tehtud.

Soovime esitada ministeeriumitega ajakohastatud ettepanekud arutamiseks valitsuskabinetti lähiajal ja tutvustame siis ka avalikkusele.

One Response to "Minister Korb tahab kolida Haapsallu 144 töötajaga Tervise Arengu Instituudi"

  1. raudteelane   14. veebr. 2017 at 18:35

    Loomulikult peab igas maakonnakeskuses paiknema mõni ministeerium või riikliku tähtsusega asutus. regionaalminister Valka! las juhid näevad riigi elu seestpoolt!!

    Vasta

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.