HÄÄLETA OMADE POOLT: Laupäeval võistleb “Eesti Laulu” poolfinaalis Läänemaa juurtega ansambel Antsud

“Eesti Laulu” teine poolfinaal on sel laupäeval kell 21.35 ETVs. Seal astub üles ka ansambel Antsud, mille trummar Siim Koppel ja laulja Aile Alveus-Krautmann on tihedalt seotud Läänemaaga.

Siim Koppel elas Martna vallas Kasaris kuni 16. eluaastani ning õppis Kasari põhikoolis. Muusikalise põhja sai ta Lihula muusika- ja kunstikoolis.

“Kui ma käisin põhikooli viimases klassis, tuli minu muusikaõpetajaks Aile,” meenutas Koppel. Ailel oli kunagi Martnas talu ning ta on esindanud laulupeol Martna valda Räimekooriga.

F: Erlend Štaub
F: Erlend Štaub

Räimekoori kuulusid ka ansambli Antsud liikmed Andri Laidre ja Karl Taklaja. Sellest koorist kasvas välja Räimebänd, mis on Antsude esimene eelkäija.

Muide, Antsudele on “Eesti Lauluks” disaininud erilised Martna tikandiga riided  Eesti rõivatootja “Ewald”.

Antsud kutsuvad läänlasi kokku hoidma ning hääletama oma kandi bändi finaali. Antsude “Vihm” on ainuke eestikeelne lugu teises poolfinaalis. Show tuleb vinge ning ansambel lubab eetris ka päris vihma.

 

F: Siiri Kumari
F: Siiri Kumari
Antsud. F: Erlend Štaub
Antsud. F: Erlend Štaub

 

One Response to "HÄÄLETA OMADE POOLT: Laupäeval võistleb “Eesti Laulu” poolfinaalis Läänemaa juurtega ansambel Antsud"

  1. Tiiu talutütreke   17. veebr. 2017 at 13:03

    Laul (muusika, sõnad – nii palju kui neid on), kõla ja kõik sinna juurde kuuluv on tegelikult väga uhke ja hea! Mulle meeldib! Kindlasti annan oma hääle!

    Vasta

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.