Läänemaa jalgpallurid Jako Kariste ja Karmo Einmann liitusid Tallinna FC Flora U21 meeskonnaga

F: Oliver Tsupsman / Oliveri pildistused ja meedia

Läänemaa Jalgpalliklubi kaks kasvandikku ja endisel hooajal Läänemaa JK Haapsalut III liigas esindanud noormängijad, 17-aastane Jako Kariste ja 16-aastane Karmo Einmann, liitusid tänavu Tallinna FC Flora U21 meeskonnaga ning mängivad nendega Esiliigas.

Läänemaa Jalgpalliklubi esindamist noored aga täielikult ei peata, vaid teevad lisaks Flora U21 meeskonnale kaasa ka Läänemaa JK U-19 meeskonna eest U-19 Eliitliigas.

Karmo Einmann on seni hooajaeelsetes kohtumistes mänginud keskpoolkaitses ning ootab hooaja algust optimismiga. “Suur samm karjääris on edasi tehtud ning siit saab ainult hea tunega edasi minna. Hooajalt ootan kindlasti suurt arengut ning häid tulemusi,” kommenteeris Einmann.

Jako Kariste jätkab sarnaselt möödunud hooajale Läänemaa JK Haapsalu ridades keskkaitsja positsioonil. “Kogu asi on väga huvitav, meeskond on tugev ning olen õnnelik, et treener (Joel Indermitte) sellise võimaluse andis,” ütles Kariste.

Tallinna FC Flora U21 alustab Esiliiga hooaega juba tulevasel neljapäeval, 2. märtsil kui Tallinnas Sportland Arenal võõrustatakse JK Tallinna Kalevit.

Lisaks Einmannile ja Karistele ei esinda Läänemaa JK Haapsalut tänavu ka Aare Avila, kes liitus Vändra JK Vaprusega (Esiliiga B), Talis Tamm, kes suure tõenäosusega liitub Saue JK Laagriga (II liiga), ning Rivo Reinsalu, Aleksei Saveljev ja Dmitri Maksimov, kes kõik liitusid Haapsalu JK-ga, klubi, mis möödunud hooajal kandis nime FC Haapsalu harrastajad (IV liiga). Lisaks eelnimetatule ei jätka Läänemaa eest ka Leonid Bragin, Kris-Sten Toom ja Sten-Mark Alberg.

Allikas: Läänemaa Jalgpalliklubi Facebooki leht

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.