Lääne-Eesti noormees võitis lotoga 352 000 eurot

Viimased nädalad on toonud Eestisse kaks suuremat lotovõitu: 15. veebruari telesaates “Suur lotokolmapäev” võideti Bingo Loto jackpot 352 599 eurot ning 22. veebruari Viking Lotto loosimisel võideti 5+1 võidutasandiga 101 082,20 eurot. Tänaseks on mõlemad võidud ka vormistatud. Mõlema võidu saajateks osutusid noored mehed.

Bingo Loto jackpoti võitja on veel õppiv Lääne-Eestist pärit noormees, kes ostis võidupileti internetist. Mees plaanib osa võidust investeerida, samuti soetada uue auto. Käesolev suurvõit on mehe esimene lotovõit üldse, varasemalt on mees mõnel korral mänginud Viking Lottot ja Eurojackpoti.

Viking Lotto 5+1 võitjaks on Kohtla-Järvelt pärit mees, kes töötab energeetika valdkonnas. Mees ei ole abielus, kuid naerab, et “nüüd ilmselt varsti on”.

Võiduraha abiga plaanib mees remontida kodumaja ja toetada oma perekonda. Ka selle noore mehe jaoks oli käesolev suurvõit esimene lotovõit. Päev oli aga mehe jaoks väga õnnelik, sest võit – küll vaid 2,10€ – tuli ka teise Viking Lotto piletiga.

Mõlemad mehed on võidu-uudist jaganud esialgu vaid oma perega.

Palju õnne võitjatele!

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.