Haapsalus Sadama tänaval põles auto

11. märtsil kell 20.53 teatati häirekeskusele põlevast sõidukist Haapsalus Sadama tänaval. Sündmuskohal selgus, et põles auto esiosa. Päästjad kustutasid põlengu kell 21.00.

Pärnumaa:

12. märtsil kell 17.33 sai häirekeskus teate, et Kilingi-Nõmmes Raekoja tänaval oli kortermaja koridor ning köök suitsu täis. Päästjad selgitasid välja, et hoone korstnalõõr oli umbes ning ohtu ei olnud. Majaelanikel soovitati kutsuda korstnapühkija ja seni tuld mitte teha.

Järvamaa:

12. märtsil kell 00.39 sai häirekeskus teate tulekahjust Paide vallas Mäekülas. Teataja sõnul põles saunas sein. Sündmuskohale jõudes sisenes hoonesse suitsusukelduslüli ning selgus, et põles saunaruum. Tulekolle kustutati, edasi toimus järelkustutus ning konstruktsioonide lammutamine kuna tuli oli läinud lae vahele. Tulekahju kustutati kell 2.03.

10. märtsil kell 18.22 sai häirekeskus teate tulekahjust Järva-Jaani vallas Karinu külas. Teataja sõnul põles sauna lagi. Sündmuskohal selgus, et põles leiliruumi lage umbes ühe ruutmeetri ulatuses. Tulekahju kustutati kell 19.23.

Hiiumaa:

10. märtsil kell 10.19 teatati häirekeskusele tulekahjust Hiiu vallas Lauka külas Käina teel. Sündmuskohal selgus, et hoone kütmise tagajärjel oli süttinud korstna läheduses sein, mis eraldas katlamaja ja väljas olevat korstnat. Tulekahju kustutati kell 10.41.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.