VIDEO: Vabatahtlikud leidsid eile Elgi surnukeha

OPEROGi ehk Operatiivse Otsingugrupi vabatahtlikud leidsid eile kell 13.50 kahe nädala eest kadunuks jäänud Elgi. Kahjuks oli eakas naine surnud. Politsei teatel pole hetkel pole alust arvata, et naise surma põhjustas kuritegu.

“Täna, pühapäeval, kell 13.50 leidsime Padise piirkonnas maastikuotsingu käigus eelmise nädala tesipäevast, 7. märtsist kadunuks jäänud 75-aastase Elgi,” teatas OPEROGi juht Aare Rüütel. “Kahjuks meie seast lahkununa. Sihtasutuse Kadunud ja OPEROG otsingurühma nimel ma tänan kõiki eelmisel nädalal ja sellel nädalal otsingutel abiks olnud vabatahtlikke otsijaid, Pärnu, Põhja ja Lääne-Harju politseinikke, kes käisid otsimas oma vabast ajast, Padise ümbruses elavaid kohalikke inimesi, kõiki, kes helistasid ja andsid vihjeid, ja suur tänu politseile, ilma kelle täpsustusteta me ei oleks osanud otsida viimased neli päeva õiges otsingupiirkonnas.

Ma tänan OPEROGi poolt kõiki vabatahtlikke üle kogu Eesti ja kohalikke inimesi, kes oma vabast tahtest tulid appi otsima. Ma tänan Elgi lähedasi kannatlikkuse ja järjepidevuse eest, te olete suurepärased. Ma tänan politseinikke, kes meiega väärtuslikku infot jagasid, mis aitas meil otsingu piirkonda täpsustada. Rahu Elgi hingele!”

Kaastunne lähedastele!

VIDEO: Merle Rallmann

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.