Haapsalus tuleb laupäeval põnev korvpallilahing – Rapla AVIS kohtub Valga tiimiga

 

Sel laupäeval peab AVIS Rapla korvpallimeeskond erandkorras oma Alexela Korvpalli Meistriliiga kodumängu Haapsalu Wiedemanni spordihoones, vastaseks BC Valga-Valka/Maks&Moorits.

AVIS Rapla meeskonna mänedžer Jaak Karp: “Meil on hea meel, et mängime käesoleval hooajal juba teist korda Haapsalu publiku ees. Meie eesmärgiks on tuua spordisõpradele korvpall võimalikult lähedale, pakkudes neile tipptasemel korvpallilahingut ja parimat meelelahutust. Usun, et iga korvpallist lugupidav Haapsalu elanik haarab sellest võimalusest kahe käega kinni ja tuleb laupäeval Wiedemanni spordihoonesse AVIS Rapla meeskonnale pöialt hoidma! Ühendades nii Rapla kui ka Haapsalu fännid, suudame kindlasti saalis püsti panna kõva korvpallipeo, mis meie meeskonna võidule aitab. ”

AVIS Rapla hoiab meistriliigas 18 võidu ja 11 kaotusega kõrget 3. kohta, Valga meeskond on sama arvu mängude juures kogunud 10 võitu ja 19 kaotust, olles sellega turniiritabelis 6. kohal.

Selleks, et lõpetada põhihooaeg kolmandana, peavad raplakad kodumänguna kirja mineva lahingu Valga vastu kindlasti võitma, sest kaotuse korral võib TTÜ meeskond hooaja lõppedes kolmanda koha AVIS Rapla meeskonna eest ära napsata. Just TTÜ on Rapla meeskonna peamiseks konkurendiks, kel on jäänud teoreetiline võimalus lõpetada põhihooaeg kolmandana, hoides 14 võidu ja 13 kaotusega 4. kohta. Seega iga fänni saalitulek on Rapla meeskonnale ülimalt tähtis.

Põhihooaja lõppfaasis on iga mängu võit kriitilise tähtsusega, seetõttu on oodata pingelist ja huvitavat lahingut, mis pakub emotsioone ja ilusaid hetki kõikidele korvpallisõpradele. AVIS Rapla lubab omalt poolt Rapla Sadolin spordihoonele omast melu, mida ei kohta üheski teises korvpallisaalis.

Mängu korraldusmeeskond paneb suurt rõhku, et luua Wiedemanni spordihoones atmosfäär, mis jääb meelde kõikidele uutele ja vanadele külastajatele. Seega kõik saali AVIS Rapla meeskonda toetama!

Mäng algab Wiedemanni spordihoones laupäeval kell 18, kuid soovitame mängule tulla kohale varem.

Suure korvpallilahingu toimumist ja korvpalli populariseerimist Läänemaal aitab toetada kohalik Haapsalu ettevõte EstTrans Kaubaveod.

Sander-Mel Mellikov

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.