Läänlase Rita Helisma fotosid on Google Mapsi rakenduses üle maailma vaadatud rohkem kui 360 000 korral

Läänlase kaasautori, mitme fotokonkursi võitja Rita Helisma fotosid on Google Mapsi rakenduses tänaseks vaadatud üle 360 000 korra.

“Leidsin täna oma Google’i postkastist taas toreda kirja,” teatas Helisma Läänlasele.

Kirja sisu oli järgmine: “Teie fotod on ülimenukad! Teie fotod on aidanud inimesi rohkem kui 350 000 korral ja see on teie uus rekord Google Mapsis – 361 384 vaatamist. Tubli töö! Miljonid inimesed loodavad kohti otsides leida selliseid fotosid, nagu teie lisanud olete. Täname teid, et olete oma fotosid maailmaga jaganud!”

“Olen neid (kirju) aegade möödudes nüüd juba päris mitu saanud,” selgitas Helisma. “Aga et just täna ja nii toreda sisuga? See on suurim tähtpäevakingitus, mida oodata ei osanud. Mul on täna ilmeksimatult 55. sünnipäev. Ma olen kevadelaps. Ja kogeda nii suurt tulemust läbi Google’i pildimaailma on minu jaoks imetlusväärne.”

Helisma sõnul on pildistamine ja Google’i keskkonnas fotode avaldamine tema elu rõõmutoovaim väljakutse. “Ma näen et see toimib, mida ma teen,” märkis ta.

Rita Helisma Läänlases avaldatud fotogaleriisid saab vaadata siit.

Helisma on hea silmaga loodusfotograaf. Ta on võitnud 2013. aastal Haapsalu fotokonkursi, samal aastal ka Vikipedia fotovõistluse Läänemaa eriauhinna. 2014. aastal sai tema pilt esikoha Noarootsi fotokonkurssil “Ratastel läbi Noarootsi”.

Valik Helisma fotosid:

This slideshow requires JavaScript.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.