Haapsalus läksid korteris mehed kaklema

8. aprillil sai politsei teate, et Haapsalus Mängu tänava korteris lõi kakluse käigus 55-aastane mees 23-aastast meest ning põhjustas sellega viimasele tervisekahjustuse. Politsei pidas lööja kahtlustatavana kinni.

Pärnumaa:

9. aprillil teatati politseile, et Pärnus Laia tänava väljakul on omavahel kähmlema läinud 27- ja 19-aastane mees. Kakluse käigus sai meestest vanem kehavigastusi.

8. aprillil sai politsei teate, et Pärnus Mere puiestee meelelahutusasutuses lõi üks 32-aastane mees 34 -aastast meest ja põhjustas sellega talle füüsilist valu. Kannatanule osutati traumapunktis esmaabi.

8. aprillil teatati politseile, et Pärnus Kooli tänava korteris lõi 28-aastane mees oma 30-aastast elukaaslast põhjustades sellega viimasele füüsilist valu. Kannatanule osutati esmaabi.

8. aprillil avastati, et Koonga vallas Lõpe külas on aknaklaasi eemaldamise teel sisenetud kauplusesse ja varastatud kööginõusid, riideesemeid, söögiriistu ja muid esemeid. Kahju on kokku 1084 eurot.

Raplamaa:

8. aprillil sai politsei teate, et Kohila vallas Kohila alevikus ründas 53-aastane mees oma 51-aastast abikaasat ja põhjustas sellega naisele füüsilist valu.

7. aprillil avastati, et Raplas Kauba tänava huvikoolis on lukustamata sahtlist varastatud sularaha 210 eurot.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.