VIDEO: Virtsu kooli lapsed paluvad Hooandjas abi uue digiklaveri ostmiseks

Virtsu kool vajab hädasti uut klaverit ja palub selleks hooandjate abi. Ettevõtmist saab Hooandja lehel toetada veel ainult 23. aprillini, aga vajalikust 1300 eurost on päris palju puudu. Seni on kooli toetanud ainult seitse hooandjat kokku 251 euroga.

  • Toeta Virtsu kooli siit

Kooli pöördumine

Oleme väike, armas ja südikas maakool Virtsus – kohas, mis igalt poolt ümbritsetud tuulte- ja merehelidega. Ehk selle pärast on meie lapsed alati olnud tublid muusikud, lauljad ja pillimängijad. Oleme õpilaste muusika- ja ilumeelt arendanud, pakkudes oma võimaluste piires parimaid õpetajaid ja tingimusi harjutamiseks ning väljundit oma talendile.

Ent isegi parimad töövahendid ütlevad ükskord üles – nii juhtus ka meie tubli vana Riga klaveriga. Oleme viimased paar aastat proovinud uue klaveri ostmiseks ise vajaliku summa leida. Lõpuks otsustasid selle aasta 8nda klassi õpilased ohjad oma kätesse võtta, sest kevadised aktused on juba lähenemas ning uut pilli on hädasti vaja! Tegid projekti, filmisid Hooandja jaoks videoklipi, kirjutasid lahti, mida ja milleks vaja on.

Siin on meie ettevõtlike laste palve:

Virtsu Kool on juba ammu unistanud uuest klaverist, sest praegune on oma aja ära elanud. Häid mängijaid on meie koolis olnud juba ammustest aegadest, kuid korralikku instrumenti on raske hankida. Eriti siis, kui raha selleks pole. Oleme erinevate heategevuslike üritustega viimase 2 aasta jooksul kogunud ligi 800 eurot, mis on suur summa, kuid meie unistuste pillist jääb veel 1300 eurot puudu. Seega oleme jõudnud otsusele, et küsime abi Hooandjast!

Koolis on palju väikeseid andekaid pianiste, kelle tulevikuteed takistab katkine vana klaver. Loodame saada teie abiga vajaliku summa ja soetada koolile kauaoodatud digiklaveri.

Juhul, kui lahkete annetajate abiga saame kokku soovitust suurema summa, kasutame seda uue klaveritooli ja noodipultide soetamiseks. Et Virtsu muusikaelu edeneks.

Ette tänades, koolipere!

One Response to "VIDEO: Virtsu kooli lapsed paluvad Hooandjas abi uue digiklaveri ostmiseks"

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.