Haapsalu muusikakool rõõmustab kevadkontserdiga

Muusikakooli kammerorkester.

Kui lumi on sulanud ja ilmad soojemaks lähevad, tekib hinge lootus, et nüüd kohe-kohe ongi kevad ja saab nautida päikest ning linnulaulu. Ilmad on aga aprillikuiselt muutlikud ja iial ei tea, milliseks üllatuseks valmis tuleb olla. Mis aga kindlasti ei muutu, on juba traditsiooniks saanud C. Kreegi nimelise Haapsalu muusikakooli kevadkontsert, mis seekord toimub neljapäeval, 20. aprillil kell 18 Läänemaa ühisgümnaasiumi aulas.

Nagu varasematel aastatel, nii on muusikakooli õpilased ka sel poolaastal aastal osalenud väga edukalt regionaalsetel konkurssidel – viiuli- ja akordioniõpilased on saavutanud häid kohti ning kitarri- ja klaveriõpilased on pälvinud äramärkimisi.

Möödunud Rannalõõtsa võistumängimisel esinesid hästi kõrvuti täiskasvanutega muusikakooli noored lõõtsa- ja karmoškaõpilased, maikuus osalevad pärimusmuusikud Viljandis peetavatel võistumängimistel.

Rahvapilliansambel Pille on saanud võimaluse esineda laulu- ja tantsupeo raames peetaval rahvapillipeol Tallinnas, kooli kammerorkester on andnud suurepäraseid kontserte.

Tublidest muusikakooli õpilastest ja õpetajatest võiks kirjutada pika loo, kuid kõige kindlam on tulla kontserdile ja kuulata seda kaunist, mis noortel muusikutel kuulajatele on pakkuda. Esinevad erinevate erialade solistid, ansamblid ning kammerorkester. Tunnike kauni muusika keskel peletab tööpäeva väsimuse ning aitab mõtetel puhata.

Kohtumiseni kontserdil!

Ingrid Arro

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.