Järvamaal hukkus veoki ja sõiduauto kokkupõrkes 69-aastane naine

Täna ennelõunal juhtus Järvamaal Ambla vallas raske liiklusõnnetus, kus veoki ja sõiduauto kokkupõrkes hukkus sõiduautot juhtinud 69-aastane naine.

Politsei sai teate Pärnu-Rakvere-Sõmeru maantee 134. kilomeetril juhtunud liiklusõnnetusest ennelõunal kell 11.33. Esialgsetel andmetel sõitis mööda Pärnu-Rakvere-Sõmeru maanteed liikunud veokile Scania ette kõrvalteelt tulnud sõiduauto Opel, andmata veokile teed. Sõiduauto roolis olnud ja selles üksi viibinud 69-aastane naine hukkus sündmuskohal. Veokit juhtinud 41-aastane mees viga ei saanud.

Teeolud sündmuskohas olid head, sõidutee asfaltkattega ja kuiv. Politsei tuvastas, et sõiduautol olid all talverehvid ja veokit juhtinud mees oli kaine. Sõiduauto juhi kainuse selgitab ekspertiis.

Paide politseijaoskonna välijuht Heigo Einassoo sõnas, et möödunud ööpäeva jooksul muutunud liiklusolud on autojuhtidele pakkunud väljakutseid, kuid ka heades oludes peab säilitama valvsuse ja tähelepanelikkuse ümbritseva suhtes. „Ohutuse ja turvalise teekonna tagamiseks tuleb autoroolis mõelda mõned sammud ette ja seda eriti juhul, kui läheneda tiheda liiklusega trassidele,“ sõnas Einassoo.

Juhtunu asjaolude väljaselgitamiseks on alustatud kriminaalmenetlus.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.