Haapsalus löödi 46-aastast meest

15. aprillil sai politsei teate, et Haapsalus Põllu tänaval löödi 46-aastast meest. Kannatanule osutati esmaabi. Kõik juhtunu asjaolud on täpsustamisel.

Pärnumaa:

17. aprillil sai politsei teate, et Vändra vallas Suurejõe külas tõukas alkoholi tarvitanud 25-aastane mees 13-aastast poissi ja 43-aastast naist ning põhjustas sellega mõlemale füüsilist valu. Kannatanute vigastused fikseeriti traumapunktis.

14. aprillil teatati politseile, et Pärnus Side tänava majutusasutuses ründas 30-aastane mees konflikti käigus samaealist meest. Kannatanu vigastused fikseeriti traumapunktis.

16. aprillil teatati politseile, et Audru vallas Papsaare külas siseneti eramusse ja varastati teler Samsung, võimendi Onkio, CD-mängija, tööriistu, olmetehnikat ja ehteid. Kahju on 5010 eurot.

13. aprillil sai politsei teate, et Pärnus Riia maantee korterist võtsid kolm meest vägivalda kasutades tuttavalt 35-aastaselt mehelt ära 15 eurot sularaha ja õllepudeli.

Raplamaa:

16. aprillil sai politsei teate, et Märjamaa vallas Vaimõisa külas lõi 34-aastane mees 28-aastast meest.

14. aprillil sai politsei teate, et Kohila vallas Prillimäe alevikus ründas joobes 38-aastane mees tuttavat 32-aastast meest ja põhjustas sellega viimasele füüsilist valu.

Saaremaa:

15. aprillil teatati politseile, et Kuresaares Kihelkonna maantee taarapunktis löödi 46-aastast meest. Kannatanu fikseeris vigastused traumapunktis.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.