NÕUANNE: Kuidas leida mugavalt odavaid lennupileteid?

Neid mooduseid on muidugi palju, kirjutab Reisiportaal.ee. Veebi ilmuvad üha uued otsingumootorid ning broneerimissüsteemid, mis kõik väidavad, et suudavad leida kõige odavamaid lennupileteid, sirvides läbi kümneid tuhandeid pakkumisi.

Ju neil kõigil on omajagu õigus. Kui eri broneerimislehekülgi samade kuupäevadega lendu otsides võrrelda, siis otsingutulemused palju ei erine. Iseasi, mis tähendab “palju”.

Kui edasi-tagasi lennupileti koguhind mõnda Aasia riiki on näiteks 400 eurot ühes kohas, aga teises 470, siis on vahe juba päris suur. Tallinnast lähiriikidesse või pisut kaugemale Euroopasse lennates on hinnavahed väiksemad. Siis mõjutab reisija otsust rohkem see, kui pikaks lend kujuneb (mis on iga reisi puhul oluline, aga vahel kannatab väga odavate piletite puhul silma kinni pigistada ja teha mitu vahemaandumist).

Nüansid loevad

Kuidas valida endale õige otsingusüsteem, kui paljud annavad võrdsed tulemused? Siin tulevad mängu nüansid. Lehe ülesehitus, otsingukriteeriumite valiku mitmekesisus, lehe väljanägemine ja loogilisus, kui palju klikke tuleb teha, et näha hinda, lennu pikkust jms.

Loe üksikasjalikku selgitust Reisiportaal.ee lehelt, kuidas nutikalt broneerida ja odavalt lennata.

Kui kellelgi on teistele häid soovitusi jagada lennupiletite broneerimisel või muudel lennureisidega seotud teemadel, siis seda saab teha Reisiportaali foorumis. Foorumi kasutamiseks tuleb end registreerida, mis on lihtne. Registreerinud kasutaja saab ise algatada foorumiteemasid, osaleda gruppides või panna üles tasuta kuulutusi

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.