Kiltsis hävis garaažipõlengus sõiduauto

24. aprillil kell 1.45 said päästjad väljakutse Ridala valda Kiltsi külla, kus elumaja kõrval põles garaaž. Päästjad kustutasid põlengu kell 2.20. Tulekahjus hävis garaažis seisnud sõiduauto. Tulekahju tekkepõhjus on selgitamisel.

Järvamaa

22. aprillil kell 5.36 teatati häirekeskusele, et Türil Tolli tänaval oli sõiduauto sõitnud vastu elektriposti ja vastu maja seina, mis autost süttis. Majaomanik summutas leegid käsikustutiga. Päästjad kustutasid põlengu lõplikult kella 5.56.

Pärnumaa

23. aprillil kell 16.36 said päästjad väljakutse Pärnusse Laiale tänavale, kus jõe ääres põles umbes 300 ruutmeetrit kulu. Päästjad likvideerisid põlengu kella 16.45.

23. aprillil kell 20.54 teatati häirekeskusele kulupõlengust Tori vallas Kõrsa külas, kus põles umbes 0,5 hektarit kulu. Päästjad likvideerisid põlengu kella 21.27.

Raplamaa

22. aprillil kell 13.28 teatati häirekeskusele liiklusõnnetusest Märjamaa vallas Konuvere külas Tallinn-Pärnu-Ikla maanteel. Päästja likvideerisid sõiduki süttimisohu ja puhastasid tee.

23. aprillil kell 19.50 teatati häirekeskusele kahe sõiduauto kokkupõrkest Vigala vallas Palase külas. Päästjad puhastasid sõidutee ja eemaldasid autode süttimisohu.

24. aprillil kell 4.08 teatati, et Rapla vallas Kodila külas põleb väetisehoidlas diiselmahutist välja voolanud kütus. Päästjad selgitasid, et lisaks mahutist välja voolanud diiselkütuse loigule (9 ruutmeetrit) põlesid hoones veel rehvid ja euroalused. Tuli oli levis ka väliseina ja katuse konstruktsioonidele. Tulekahju kustutati kell 5.46. Tulekahju tekkepõhjus on selgitamisel.

Saaremaa

22. aprillil kell 20.37 said päästjad väljakutse Pihtlasse Lembri tänavale, kus elumaja korstnas põles tahm. Päästjad kustutasid põlengu ning kontrollisid kütteseadme osad termokaameraga üle.

23. aprillil kell 15.39 teatati häirekeskusele, et Lääne-Saare vallas Kõrkkülas oli lõkkest läinud kulu põlema. Päästjad kustutasid umbes 150 ruutmeetrile levinud põlengu.

23. aprillil kell 15.46 said päästjad väljakutse Kuressaare linna Kibuvitsa tänavale, kus kulupõlengust oli süttinud lippidest aia. Päästjad kustutasid põlengu kella 16.06.

Lääne-Eesti pommigrupp

21. aprillil tehti kahjutuks Pärnu maakonnast Audru vallast Kõima külast leitud mürsk.

23. aprillil tehti kahjutuks Saare maakonnast Kihelkonna vallast Abula külast leitud mürsk.

Demineerijad tuletavad meelde, et lõhkekeha leides ei tohi seda puudutada. Leiust tuleb minna eemale ning koheselt teavitada numbril 112. Kõik lõhkekehad on toodetud sõjapidamise eesmärgil ning mõeldud tapmiseks, vigastuste või suurte purustuste tekitamiseks.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.