Lihula Jalgpalliklubi võitis Rummu Dünamo 6:2 ja tõusis liiga liidriks

Lihula Jalgpalliklubi
Lihula Jalgpalliklubi. F: Liset Kuusik

Sel nädalavahetusel peeti neljas mängudevoor Eesti jalgpalli meistrivõistluste III liiga läänetsoonis. Hooaega hiilgavalt alustanud Lihula Jalgpalliklubi meeskond jätkas edukalt  võimsa mänguga Paldiskis. Neljandas liigamängus olid lõunaläänlased üle Rummu Dünamost tulemusega 6:2.

Mängu kiirelt 2:0 juhtima läinud Lihula Jalgpalliklubi muutus mängu keskel korraks hooletuks ja peagi oli tablool viik. Kuid siis taastati endine mängurütm ja võimsa teise poolajaga saavutati suurepärane võit.

Lihula JK väravad lõid vennad Romel Puda ja Reno Mark, mõlemad kaks, ja Uku Ehasalu ning Sander Kruus kumbki ühe.

Mängiv treener Argo Mõtt: “Usun, et mänguseis on õiglane. Vahepeal kadus kontroll, kuid teisel poolajal panime paremuse maksma. Olime täna vastastest selgelt üle.”

Selle mängu võiduga tõusis Lihula Jalgpalliklubi ühtlasi ka III liiga lääne tsooni liidriks. Nelja mänguga on saadud kolm võitu ja üks viik, mis kokku annab liidritele 10 punkti.

Siiski on tabelitipp väga tihe. Ühe punktiga jäävad Lihula jalgpalluritest maha Pärnu JK Poseidon, Tallinna FC Castovanni Eagles ja Kärdla Linnameeskond.

Lihula Jalgpalliklubi on neljas mängus löönud kümme väravat. Eraldi tuleks esile tuua aga Lihula meeste kaitsemängu. Neljas kohtumises on endale lüüa lastud ainult kolm väravat. Ka selle näitajaga ollakse tabeli tipus.

Samas liigas mängiv teine meie maakonna võistkond, Läänemaa JK Haapsalu kaotas neljandas voorus võõrsil Tallinna FC Castovanni Eagles nimelisele võistkonnale tulemusega 0:5. Keskmise vanuse (20,1 aastat) poolest liiga kõige noorem võistkond paikneb tabelis pärast neljandat vooru kolme punktiga 12 meeskonna hulgas üheksandal kohal. Läänemaa JK-l on aga üks mäng vähem peetud.

Läänemaa JK Haapsalu on kolme mänguga löönud viis ja endale lasknud lüüa kümme väravat.

Viiendas voorus saab Lihula Jalgpalliklubi oma esimese kohtumise sel hooajal pidada kodusel Lihula staadionil. Vastaseks Kärdla Linnameeskond. Läänemaa JK Haapsalu sama vooru mäng on aga edasi lükatud juunikuusse.

Jaanus Getreu

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.