Päästjad kustutasid Paliveres kulupõlengu

24. aprillil kella 11.49 ajal põles Lihula vallas Parivere külas 150 ruutmeetrit kulu, mille päästjad kustutasid.

Järvamaa

24. aprillil kella 10.29 ajal kärssas Paide linnas Tallinna tn büroohoones pistikupesa. Tulekahju ei tekkinud ja rikke kõrvaldamiseks kutsuti kohale elektrikud.

Kella 11.21 ajal teatati, et Türi linnas Tallinna n on vanem mees garaaži katusel ja ei saa iseseisvalt alla. Päästjad selgitasid, et vanahärra oli liiga lühikese ja ebastabiilse redeli abil katusele roninud ning ei julgenud enam alla tulla. Hädas mees aidati tagasi kindlale maale.

24. aprillil kella 12.19 ajal põles Türi vallas Kabala külas garaaž ja selle kõrval seisev traktor ning paarkümmend ruutmeetrit kulu. Päästjate saabumise ajal oli hoone ja traktor juba hävinud. Tulekahju kustutati kella 14.26 (pildid manuses, autor Lääne päästekeskus). Põlengu tekkepõhjus on selgitamisel.

Pärnumaa

24. aprillil kella 11.58 ajal teatati, et Pärnus Lille tn käis alajaamas plahvatus. Tulekahju ei tekkinud ja päästjad turvasid elektrikute saabumiseni ohuala, kes plahvatusega purunenud kaablit parandama asusid.

Kella 22.51 ajal teatati, et Halinga vallas Halinga külas sõitis rekka otsa kahele põdrale. Päästjad eemaldasid teelt purunenud detailid ja aitasid rekka lähedal asuvasse parklasse. Hukkunud põdrad tõsteti kohaliku jahimehe autole, kes loomad minema transportis.

25. aprillil kella 7.48 ajal käisid päästjad Tõstamaa vallas Tõlli külas eemaldamas teelt murdunud ja sõidusuunad sulgenud puud.

Raplamaa

24. aprillil kella 10.50 ajal süttis Märjamaa vallas Vaimõisa külas lõkkest kulu, mille lõkkepõletaja ise suutis kustutada. Päästjad veendusid edasises tuleohutuses.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.