Laupäeval on Iloni Imedemaal sisutihe perepäev

Homme, 6. mail on kõik mängu- ja seiklushimulised suured ja väikesed oodatud Iloni Imedemaale, kus lõbusa pereüritusega tähistatakse Euroopa päeva. Üle imedemaa toimub toredaid tegevusi ning külas on põnevad külalised.

Tasuta perepäev algab kell 11.00. Tegevusi jagub nii majja kui ka hoovipealsele – saab meisterdada ja mõistatada, püüda tonte ning teha pauku, maiustada ja mõtiskleda.

Tegevused jagunevad mitmetesse pesadesse:

* Lipupesa – käsitöökuuris saab meisterdada Euroopa lippe
* Rannarootsi pesa – Mattiase majas kutsutakse purjetama Euroopa vetele
* Mängupesa – mängutoas saab nuputada ja mängida Euroopa bingot
* Keelepesa – kinosaalis saab mõistatada euroopa keeli
* Galeriipesa – galeriis saab joonistada ja värvida, vaadata maailma parimat lendu
* Tondipesa – Mattiase majas saavad julged otsida tonti!

Kell 12 saab nautida laste muusikalist etendust „Pipi eksib pillipoodi“ Nele-Liis Vaiksooga peaosas. Kell 13 teeb kloun Pann koos oma sõpradega tsirkusekoolist vahvaid trikke. Tervisekioskis kaupleb hea, parema ja kasulikuga Beguta taimetoidukohvik.
Päeva juhib Laura Niils.

Läbi perepäeva toimub ka suur otsimismäng. Osalejate vahel loositakse kell 14 ägedaid auhindu ning kõik otsimismängu sedelid saadetakse üle-Eestilisele loosimisele, kus on võimalik võita 1000-eurone reisitšekk.

Euroopa päeva Haapsalus korraldab Europe Direct teabekeskus – Läänemaa koos Iloni Imedemaa ja Rannarootsi muuseumiga. 6. mail peetakse Euroopa päeva veel 14 maakonnas üle Eesti.

Liivi Ollino

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.