Homme algav Tallinna mnt ja Tamme tänava ristmiku ümberehitus muudab liikluskorraldust

Alates homsest, 10. maist algab Tallinna maantee ja Tamme tänava ristmiku ümberehitus. Tallinna maanteel jääb bussiliiklusele avatuks ainult otsesuund, ristmiku ületamise võimalus Tamme tänavat pidi puudub.

Arvestades nii ristmiku ümberehitusega kui ka kaevetöödega Tamme tänaval muudetakse bussiliinide nr 3 Holmi – Ragn-Sells, nr 4 Suur-Lossi – Kalmistu ja nr 1 Lossiplats – Kastani – Rohuküla marsruute. Bussid sõidavad Kastani piirkonnas marsruudil Vahtra – Kastani – Tamme – Kuuse – Vahtra.

Bussid peatuvad mõlemal suunal sõites Lastekodu, Kastani ja Kastani kaupluse peatustes samal teepoolel. Peatustesse on paigaldatud vastav teavitus.

Jätkuvalt ei peatu bussid Õpetaja ja Veekeskuse peatustes. Veekeskuse peatuse asemel peatuvad bussid Niine peatuses. Bussiliini nr 1 Kastani kaupluse peatus viiakse tagasi tavapärasele kohale, s.o Tamme tänavale.

Busside väljumisajad võivad muutuda +/- 3 minuti võrra. Seetõttu on palve, et reisijad oleksid tähelepanelikud ja jõuaksid peatusesse vähemalt 3 minutit enne bussi sõiduplaanijärgset väljumisaega.

Tallinna maanteel otse sõitvate bussiliinide töös ristmiku ümberehitusega seoses muudatusi esialgu ei tehta.

Muutub ka autoliiklus

Üks suund ristmikul hoitakse pidevalt lahti (välja arvatud tööd, mille puhul on vajadus terve ristmik mõneks ajaks sulgeda) ning läbipääs on Tallinna poolt tulevatele sõidukitele, teatas linnavalitsus.

Rohuküla poolt tulevad sõidukid suunatakse läbi Lihula mnt-Tamme-Kastani ja Kuuse tänavat (lisatud joonis).
Linnaliinibussid pääsevad ristmikult läbi mõlemas suunas.

Ristmiku täissulgemisest antakse elanikele eelnevalt teada.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.