Ridalas süütas lõkketuli kulu

Eile kell 11.51 sai häirekeskus teate kulupõlengust Ridala vallas Vätse külas. Teataja sõnul oli ta teinud lõket ning see oli tuule tõttu käest ära läinud. Sündmuskohal selgus, et lõkke tegemise ohutusnõuded olid küll täidetud, kuid tuuleiil viis tule lõkkeasemest välja. Tulekahju kustutasid inimesed ise ning Haapsalu operatiivkorrapidaja.

Pärnumaa

Eile kell 18.30 kutsuti päästjad appi liiklusõnnetusele Saarde valda Jäärja külla. Päästjad aitasid ühe kannatanu liiklusõnnetuses osalenud sõidukist välja ning andsid üle kiirabile. Sõidukil eemaldati süttimisoht ja tõmmati tagasi teele.

Eile kell 17.19 teatati häirekeskusele tulekahjust Kilingi-Nõmmes Sambla tänaval. Sündmuskohal selgus, et põles kõrvalhoonega kokku ehitatud grillkoda. Koheselt asusid päästjad kaitsma läheduses olnud eluhooneid ning kustutama põlengut. Grillkoda koos kõrvalhoonega sai olulisi kahjustusi, tulepesade leidmiseks avasid päästjad osaliselt katust. Päästjate sõnul võis tule levikule kaasa aidata tugev tuul. Täpne tulekahju põhjus selgub hiljem. Juhime inimeste tähelepanu sellele, et tuulise ilmaga ei tohiks mingil juhul kasutada lahtist tuld, ka kehvasti kustutatud suitsukoni võib kaasa tuua põlengu. Tugeva tuulega lenduvad sädemed kiiresti ja märkamatult ning kaasneda võib ulatuslik põleng.

Sündmuskohal töötasid Kilingi-Nõmme, Häädemeeste, Abja komandode kutselised päästjad ja vabatahtlikud Mõisakülast. Pilt sündmuskohast manuses.

Järvamaa

Eile kell 18.59 said päästjad teate kulupõlengust Koigi vallas Tamsi külas. Päästjate saabumiseks oli tulele kohalike inimeste poolt ise kustutatud, päästjad kastsid ala veega üle.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.