Fixus Sport Marimetsa Kapp algab Ruila rattamaratoniga

 

Sel nädalavahetusel saab avapaugu Lääne-Eesti rattamaratonide sarja Marimetsa Kapp XII hooaeg. Teist aastat Fixus Sport Marimetsa Kapp nime kandva sarivõistluse esimene etapp on pühapäeval, 21. mail traditsiooniliselt Ruilas.

Võistluskeskus avatakse hommikul kl 10.30 Ruila spordihoone juures, kus jagatakse stardimaterjale ning hilistel otsustajatel on veel võimalik lisada end stardiprotokolli. Samas saab ka kogu hooajaks registreeruda. Eelregistreerimine Fixus Sport Marimetsa Kapp võistlustele lõpeb kolmapäeval, 17. mail.

Pühapäevased võistlused algavad kell 12 lastesõitudega. Põhidistantside 40km ja 25km stardid antakse vastavalt kell 13 ja 13.40.

Põhidistantside sõitjad saavad nautida vaheldusrikast maastikku: kruusateed, metsa- ja põlluteed, rohumaid. Rada sobib hästi nii adrenaliini otsijale kui ka looduse nautijale. Ka ilm tundub seekord rattureid soosivat.

Raja tundmise eeliseid saavad kasutada need tragid, kes võtsid osa rajatutvustusüritusest 14. mail. Kes pidasid kohaleolekut paljuks, saavad radadega tutvuda virtuaalselt kaardil.

Neid, kel Ruilasse ei õnnestu tulla, ootavad Fixus Sport Marimetsa Kapp korraldajad sarja järgmistele rattasõitudele:

11.06 Märjamaa VII Rattamaraton

25.06 Palivere XII Rattamaraton

05.08 Vormsi VI Rattamaraton

19.08 Hiiumaa VI Rattamaraton

10.09 Matsalu X Rattamaraton

17.09 Kullamaa XIV Rattamaraton

07.10 Karujärve VII Rattamaraton

Uudised:

  • Hiiumaa etapile järgneval päeval, 20. augustil (pühapäev) kutsuvad korraldajad kõiki osalema jätkuüritusena kuni 3-liikmeliste võistkondade rattaorienteerumisvõistlusele “Hiiumaa Rattaseiklus”
  • Palivere, Kullamaa ja Karujärve rattamaratonidel on täiendavalt kavas distant 60+ kilomeetrit

Info ja registreerimine: http://www.marimetsakapp.ee

Facebook: https://www.facebook.com/MarimetsaKapp

e-mail: info@marimetsakapp.ee

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.