Suklese eestvedamisel loodud valimisliit saab nimeks “Haapsalu ja Ridala valimisliit HaRi”

Haapsalu linnapea Urmas Sukles teatas, et tema eestvedamisel loodud valimisliit saab nimeks “Haapsalu ja Ridala valimisliit HaRi”.

“Nimevariante oli meil esialgu laual kümmekond, kuid konstruktiivse arutelu tulemusena jäi alles vaid üks,” selgitas Sukles. “Nimi “Haapsalu ja Ridala valimisliit HaRi” näitab meie valimisliidu eesmärkide kõige olulisemat põhimõtet – kaasata aktiivseid inimesi nii Haapsalust kui ka Ridalast ning seista mõlema piirkonna arengu eest.”

Nime lõpus olev lühend HaRi moodustub Haapsalu ja Ridala esimesest kahest tähest ning see on meeldejääv ning lühendina lihtne kasutada.

Linnapea sõnul on tänaseks valimisliidus kaasa löömas üle kolmekümne inimese eri elualadelt. “Hea meel on tõdeda, et parteipoliitikast vaba liit on osutunud väga populaarseks ning meiega on liitunud ja liitumas paljud tublid inimesed, kes muidu poleks kohalikku poliitikaellu tulnud,” lausus Sukles.

Valimisliidu aktiiv on koos käinud juba kolmel korral ning arutatud on nii valimisprogrammi kui ka ühendomavalitsuse vajadusi nelja aasta jooksul.

“Püüame kokku panna realistlikult elluviidava programmi. Meie eesmärk on Haapsalu ja Ridala piirkondade tasakaalustatud areng ning ühinemisest tekkiva sünergia maksimaalne ärakasutamine,” rääkis Sukles.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.