Haapsalus kaklesid mees ja naine, mõlemad said viga

27. mail sai politsei teate, et Haapsalus Tallinna maanteel läksid avalikus kohas omavahel kaklema 30-aastane naine ja samaealine mees. Kähmluse tagajärjel said viga mõlemad osapooled. Juhtunu asjaolud on selgitamisel.

Pärnumaa

29. mail sai politsei teate, et Pärnus Allika tänaval tungiti elumajja ja varastati kaks Macbook sülearvutit, teler ja digiboks. Vargusega tekitatud kahju on selgitamisel.

27. mail teatati politseile vargusest Varbla vallas Haapsi külas, kus akna kaudu siseneti kõrvalhoonesse ja varastati võsalõikur Partner, survepesur, akulaadija ja traktori kõrgsurvepump. Vargusega tekitati kahju umbes 800 eurot.

26. mail avastati, et Varbla vallas Selja külas on sisenetud suvilasse ja varastatud akvarellmaal, puitraamis reproduktsioon ja muid esemeid. Kahju on umbes 200 eurot

Raplamaa

28. mail sai politsei teate, et Kohila vallas Salutaguse külas süüdati põlema kaks hakkepuiduhunnikut. Tekitatud kahju on selgitamisel.

26. mail teatati politseile, et Kohila vallas Kohila alevis lõi 53-aastane alkoholijoobes mees oma samuti alkoholi tarvitanud abikaasat. Politsei toimetas mehe esialgu kainenema.

26. mail avastati, et Kehtna vallas Kehtna alevikus siseneti laohoonesse ja varastati 300 liitrit diiselkütust. Vargusega tekitati kahju umbes 300 eurot, sissetungimisega põhjustatud kahju on täpsustamisel.

26. mail teatati politseile, et Raplas Tallinna maantee kaupluses varastati kassaleti äärelt 88-aastasele mehele kuuluv rahakott, milles olid dokumendid, sularaha ja kaks hõbesõrmust. Kahju on 247 eurot.

Saaremaa

25. mail sai politsei teate, et Kuressaares Pikal tänava maja trepikojas tungis 71-aastasele mehele kallale sama maja elanik. Kähmluse tagajärjel mees kukkus ja sai viga.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.