Reklaamtekst: Kuidas saada laenusumma kätte võimalikult kiiresti?

 Reklaamtekst 

Pole parata, et elus tuleb hetki, kus on laenu vaja ülimalt kiiresti. Ehk lõhkes veetoru, auto vajab kiiret remonti või on muu pakiline vajadus, millega ei kannata oodata seni, kuni on kokku kogutud piisavalt palju raha. Milline olukord ka ei oleks, kiirlaen võib olla õige lahendus, kui raha napib. Ehkki selle laenu nimi viitab, et summa laekub kiirelt, mida siiski mõeldakse selle kiiruse all ja kuidas saada summa kätte enne, kui mure kriitiliseks muutub? LaenMe jagab paar nõuannet, mida kasutada sellises ajatundlikus olukorras.

Kiirlaenul ei ole selline nimi naljapärast – tegemist on tõepoolest suurima tõenäosusega kogu laenuturu kõige käepärasema laenuga, kuna summa võib ideaalis laekuda üksnes 15 minuti jooksul. Mida aga mõtleme „ideaali“ all?

Laenu saamine on kõige lihtsam siis, kui oled kunagi juba samalt laenuandjalt laenu võtnud. See muudab protseduuri kiiremaks isiku tuvastamise toimingu puudumise tõttu – olemasoleva kliendina on su identiteet juba laenufirma jaoks tuvastatud korra, mistõttu ei ole vaja enam sellele aega kulutada. Ehkki Eestis on laenufirmasid, kus saab selle sammu läbi teha ID-kaardiga, ei ole just kõigil vajalikke funktsioone käeulatuses võtta ja tuleks siiski muidu sammud seada tuvastuspunkti poole.

Isikutuvastusest rääkides on see samm, mis tuleb läbida iga kord, kui on soov uue laenufirma juurest finantsteenust taotleda. Protseduuriga tuvastatakse, et sinu puhul on tõepoolest tegemist sama isikuga, kes laenu soovib – tegemist on rahapesu ja turvalisuse aspektist tähtsa punktiga. Nagu mainitud, siis saab mõnel pool seda teha ID-kaardi abil, kuid kui seda ei ole võimalik teha, peab minema kas postkontorisse või laenufirma esindusse. Olenevalt sinu asukohast võib see võtta aega nii kümmekond minutit kui ka paar tundi, pikendades sellevõrra laenu kättesaamise aega.

Üks asjaolu, mis aitab kahtlemata kiirendada protsessi alates taotluse tegemisest kuni vastuse saamiseni, on võimalikult korrektse taotluse esitamine. See tähendab, et laenutaotlusega tuleks saata oma pangakontode väljavõtted ja täpsed isikuandmed. Mida põhjalikumalt on taotlus täidetud, seda vähem on klienditeenindajal vaja küsida täpsustusi.

Kõige selle juures on tähtis ka see, mis kell ja mis nädalapäeval taotlus esitada. Kui valisid välja laenufirma ja täitsid taotluse ära, ent avastasid, et laenufirma polegi sel päeval avatud, valmistab see kindlasti pettumust, kuna sel puhul ei saa laenutaotlusele vastust enne õiget päeva. Neil, kellel on laenu saamisega tuli takus, tasuks esmalt kontrollida, et laenufirma tegutseb parasjagu – selline info on alati laenufirma kodulehel kirjas.

Viimase, kuid mitte sugugi vähem olulisena, tuleks jälgida, et valitud laenufirma kasutab ülekannete tegemiseks sama panka, mis sinagi. Pangavahelised ülekanded võtavad teadupärast aega, eriti kui tegemist on nädalavahetusega, mis võib paraku jällegi pikendada laenu saamise aega. Pärast positiivse vastuse saamist teeb laenufirma tavaliselt ülekande kohe ja kui sa märkisid taotlusesse arvelduskontoks panga, mis on parasjagu kasutusel ka laenuandjal, võid saada laenu kätte vaid mõne minuti jooksul pärast lepingu allkirjastamist ja kinnituse saamist.

Pea meeles, et kiirustades võib teha kogemata vigu ja sama kehtib laenamise korral. Vältimaks, et tormakalt vastu võetud laenuotsust hiljem kahetseksid, mõtle siiski hoolikalt otsus läbi ja võta laenu ainult siis, kui selle rahasummata ei oleks võimalik normaalset elukvaliteeti jätkata. Meie veebilehel saab võrrelda kiirlaene ja valida enda jaoks seejuures mõistlikum – kliki siia ning tee kaalutletud laenuotsus, mis aitab sul elujärge parandada, mitte ei muutu raskeks võlakoormaks.

One Response to "Reklaamtekst: Kuidas saada laenusumma kätte võimalikult kiiresti?"

  1. Paula   22. okt. 2017 at 20:27

    Lisaks laenme-le on muidugi ka mitmeid teisi võimalusi, kuidas erinevaid laene võrrelda ning SMS-laenudest eemale tüürida. Mitmed agregaatorid lasevad nüüd võrrelda intresse, mida pakuvad kiirlaenude pakkujaid ning ka pangad (näiteks: https://www.coolfinance.ee/). Kindlasti tuleks enne laenu võtmist tutvuda erinevate võimalustega ning uisapäisa mitte tormata.

    Vasta

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.