Haapsalu pokkerimeistriks krooniti Eesti edukaim turniirimängija Markku Koplimaa

Markku Koplimaa – Haapsalu meister 2017. F: Tarmo Pikk / Tartu Mõttemängude Klubi
Markku Koplimaa – Haapsalu meister 2017. F: Tarmo Pikk / Tartu Mõttemängude Klubi

9. juunil toimusid Eesti vanima ööklubi Africa VIP-saalis tänavused Haapsalu lahtised meistrivõistlused turniiripokkeris, mille võitis Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni (ETPF) poolt möödunud aasta parimaks mängijaks valitud Markku Koplimaa.

Betsafe’i poolt korraldatud 50-eurose osalustasuga No Limit Holdem turniirist võttis osa 27 mängijat ehk sama palju nagu ka mullu. Võistluse lõpetas põnev esikohaduell Koplimaa ning tänavuste turniiripokkeri Eesti meistrivõistluste üldarvestuse edukaima mängija Marius Moreli vahel.

“Tegemist oli tõelise titaanide heitlusega ning teineteist väärivate vastastega. Kuigi Marius on üks-ühe vastu mängitavas pokkeris valitsev Eesti meister, jäi pealinlaste vahel peetud duellis ikkagi Markku peale,” kommenteeris turniiridirektor Tarmo “Waim” Pikk.

Markku Koplimaa võitis möödunud aastal pokkeriturniiridel üle 700 000 euro auhinnaraha ning valiti üksmeelselt nii aasta parimaks live– kui ka online-mängijaks. Markku sõnul on suurturniiridel osalemine tema jaoks töö nagu iga teinegi, kuid väiksematel turniiridel käib ta pigem meelelahutuseks ning teiste mängijatega suhtlemiseks. Sellest hoolimata ei kao ka seal võidutahe kuskile.

Esikohaga kaasnes 485 eurot auhinnaraha. Teise koha saavutanud Morel lahkus 300 ning kolmandaks tulnud Mart Kalju 200 euroga.

Möödunud aastal netipokkeri Eesti meistrivõistluste põhiturniiri võitnud nimekas Haapsalu hobimängija Tanel Evert oli viies, tiitlikaitsja Tarmo Tammel jäi aga paraku napilt finaallauast välja.

Aasta jooksul korraldab Betsafe üle kümne regionaalse tiitlivõistluse, millele on võimalik kvalifitseeruda läbi Betsafe pokkeritoas toimuvate online-satelliitide.

 

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.