Viljandis leiti järve lähedusest 17-aastase neiu surnukeha

Laupäeva pärastlõunal sai häirekeskus teate, et Viljandi linnaservas kohaliku järve kõrval heina sees on tundmatu naise surnukeha. Politsei alustas surmajuhtumi üksikasjade uurimiseks kriminaalmenetlust.

Teate Viljandi-Rõngu tee esimesel kilomeetril lõkkeplatsi juures kraavipervel olevast naise surnukehast sai häirekeskus juhuslikelt möödujatelt kella 12.30 paiku. Sündmuskohale suundusid politseiuurijad, kriminalist, kohtuarst ja teised korrakaitsjad, et koguda sündmuskohalt kõik tõendid, mis võimaldaks neiu surma põhjuse ja samal ajal ka tema isikut selgitada.

Õhtupoolikuks õnnestus politseil kindlaks teha, et hukkunu on 17-aastane kohalik neiu. Seejärel viis politsei kurva sõnumi ka naise perekonnani. Surma täpne põhjus selgitatakse kohtuarstlikul lahangul.

Viljandi politseijaoskonna juht Künter Pedosk sõnas, et noore inimese surm on igal juhul äärmiselt traagiline. “Uurijad pingutavad südamest selle nimel, et saada võimalikult kiirelt lõpuni selgeks, millised sündmused eelnesid neiu surmale. Info järjepideva kogumise ja analüüsimise kõrval on olulise tähtsusega ka lahangu tulemus selgitamaks, kas surm võis olla vägivaldne,” ütles jaoskonna juht.

Kõik juhtumi täpsemad asjaolud selgitatakse välja kriminaalmenetluse käigus, mida viib läbi Lõuna prefektuur ja juhib Lõuna Ringkonnaprokuratuur.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.