Marimetsa Kapi Märjamaa etapi põhidistantsi võitis Silver Schultz

Fixus Sport Marimetsa Kapi Märjamaa etapil osales 553 ratturit. Võistluse põhidistantsil 43 km oli 239 finišeerijat ning lühemal, 21 km rajal 212 lõpetajat, lastesõitudel osales 102 last.

Põhidistantsi (43 km) võitis kaheminutilise edumaaga ka Ruila VI rattamaratonil triumfeerinud Silver Schultz. Teise koha saavutas Magnus Krusemann (AT Sport Team) ja kolmanda koha Rivo Pajur ProTeamist.

Esimene naine pikal distantsil oli Merilin Metsalu ajaga 1:50:20 ning talle järgnesid Marianne Palusoo (ProTeam) ja Katrin Oolmets.

21 km distantsi finiš pakkus vaatajatele head kaasaelamist ja pinget kuni lõpuni. Tugevas finišiheitluses selgusid nii M16 kui ka M14 esikolmikud. Esimeseks tuli Robert Johanson (M16, CFC Spordiklubi), teiseks Rando Marten Evendi (M16, Porter Racing) ning kolmandaks Matvei Tarassov (M16, Nõmme Rattaklubi).

Naistest oli lühikesel distantsil parim Darola Kuusik (MyBody) ajaga 00:53. Talle järgnes Maris Lillep (RedBike Pyssid), kaotades võitjale 1.56-ga. Kolmanda positsiooni hõivas Kristiina Kõll-Grünberg (Porter Racing), olles ühtlasi N40 parim.

Kõik suured ja väiksed rattaspordihuvilised on oodatud 25. juunil Palivere XII rattamaratonile, kus lisaks tavadistantsidele on tugevamatel võimalik mõõtu võtta XXL distantsil (56 km).

e-mail: info@marimetsakapp.ee