AUGUSTIBLUUS LÄHENEB: Anna teada, kui sul on külalistele pakkuda ööbimispaika

4.-5. augustil on Haapsalus tuhandeid külalisi, kes tulevad Augustibluusile. Majutust leida on sel perioodil päris keeruline, aga mitte võimatu.

Kui kellelgi on Haapsalus või selle lähiümbruses aed või põlluriba, kuhu Augustibluusi külalised saaksid telgi püsti panna, siis sellest võiks teada anda festivali Facebooki-lehel ja jätta kommentaar ka selle artikli kommentaariumisse. Ka kõik külaliskorterite pakkumised on oodatud.

Kindlasti tasub Augustibluusi külastajatel nii hotellide, spaade kui ka väikeste kodumajutuste ja külaliskorterite omanikega ühendust võtta ja enda soovist teada anda. Kui mõni broneering üles öeldakse, on mõistlik end igaks juhuks järjekorda panna.

All on nimekiri Haapsalu majutuskohtadest (allikas Läänemaa Turism) ja siit leiab ülevaate majutusvõimalustest väljaspool Haapsalut.

Booking.com näitab, et vabu ööbimispaiku Haapsalus 4.-6. augustil peaaegu pole või on hinnad väga kõrged. Mujalt Läänemaalt peaks aga peavarju leidma. Vaata võimalusi siit!

AirBnB andmetel on Läänemaal Augustibluusi ajal ööbimispaikade nõudlus tavapäraselt 317% suurem. Vaata AirBnb Läänemaa majutusvariantide valikut siit!

Haapsalu kesklinnas on festivali ajal avatud kaks suurt telkimisala. Nende kohta saab teavet siit.

Aikarali Kodumajutus

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.