Coolbet Suvevolle võitsid Ana-Laura Kaasik ja Maanus Jõevee

Kaheksast etapist koosnev Coolbet Suvevolle 2017 on lõppenud. Läbi kahe kuu kestev suvevolle on võistlus, mida mängitakse korra nädalas, kus võistkonnad loositakse kohapeal eelmiste etappide tulemuste põhjal.

Võistlus toimub 19 er Eesti paigas. Taeblas seitsmendat aastat peetud suvesarja viimase kaheksanda etapi parimad olid naistest Eveli Maripuu, Riina Suits, Kerda Ledis ja Mari Alvela. Meeskondadest saavutas esikoha võistkond, kus mängisid Lauri Loorits, Marko Õunas, Raivo Mägi, Rain Kaasik.

Selle aasta suvevolle võistlus oli läbi aegade Taeblas kõige osavõturohkem. Taebla etapi suurt mängijate rohkust kiitis ka Eesti Võrkpalliliidu projektijuht Laura Rogenbaum: “Taebla etapp on Eestis toimuvast 19 etapist üks kõige osavõturohkemaid. Väikestest kohtadest kindlasti suurema sportlaskonnaga. Korraldaja Enn Kerge on selle nimel väga suurt tööd teinud.”

Peakorraldaja Enn Kerge on ise ka rahul: “Algusaastatel mängisime kahel väljakul, mängijaid 16. Nüüdseks on väljakuid kaks korda rohkem, mängijate arv on samuti teinud suurepärase tõusu.” Samuti on korraldaja tänulik eelkõige kõigile mängijatele ja toetajatele.

Naistest tuli sel aastal Taebla Suvevolle üldvõitjaks Ana-Laura Kaasik, kes kogus 122 maksimumpunktist 94. Tervelt viiel etapil kuulus võitja ka võidukasse naiskonda.

Teiseks tuli Heliko Nukki ja kolmandaks Eveli Maripuu. Kõik kolm tublit naist esindavad tavavõrkpallis Ridala naiskonda. Naistest mängis kaheksal suveõhtul suvevollet 30 võrkpallurit, neist 15 osalesid igal etapil.

Meeste kaksikvõidu võtsid Kullamaa mehed. Võitis Maanus Jõevee 92 punktiga, talle kaotas nelja punktiga Madis Jõgisalu. Kolmas oli Lauri Loorits.

Võitja sai kolmelt etapilt maksimumpunktid ja osales ka kõigil kaheksal etapil. Mehi osales kokku sel aastal suvisel võrkpallipeol 48. Neist 13 mängis Taeblas igal etapil.

Perekondade parima tiitel läks perekonnale Jõevee. Maanus võitis esikoha oma lastega Mai-Roosi ja Marteniga. Parim noor oli Kristopher Aljaste.

Kokkuvõttes parimatele katsid auhinnalaua Kultuurkapital, Nevi ja Nordic Lumber.

Jaanus Getreu

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.