Lihula jalgpalli noorteturniiri võitis Pärnu Kalev

Lihula noorteturniiri kõik võistkonnad sõbralikult koos. F: Sigrid Vilta

Lihulas toimus pühapäeval Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi korraldusel suvine noorteturniir. Heal tasemel noorte jalgpallivõistlus oli sobivaks avapauguks nädal aega kestvatele Lihula kultuuripäevadele.

Turniir oli 2007-2008 sündinud lastele. Tore, et nii Lõuna-Läänemaa JK võistkondades kui ka Pärnu Kalevis jooksid poistega võidu ka mõned jalgpallitüdrukud.

Ilm oli ilus, staadionimuru korralik, lapsed tublid, pealtvaatajaid, eriti lapsevanemaid palju ja kõik see kokku andis ühe toreda spordivõistluse.

Läänemaa Jalgpalliklubi pisikeste vutipoiste juhendaja Triin Vellemäe: “Suur tänu korraldajatele. Väga mõnus lasteturniir.”

Viis võistkonda mängisid turniirisüsteemis kõik kõigiga läbi ja see andis paraja koormuse. Mõõduka pikkusega mänguaeg tagas ka mängurõõmu, enne kui väsimus oleks seda segama hakanud.

Kui kõik klubid olid üksteisega mänginud, selgus võitja. Lihula noorteturniiri võidukarika viis endaga koju Pärnu Kalev. Nemad olid turniiril võitmatud.

“Väga sobiv turniir. Meie poistele suur võidurõõm, tore oli jälle Lihulas mängida,” ütles võitjate treener Indrek Joost.

Hõbemedalid teenis Läänemaa Jalgpalliklubi ja pronksmedalid Saue Jalgpalliklubi.

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi kahele võistkonnale jäid neljas ja viies koht.

Kõiki noori jalgpallureid autasustati medalite ja meenetega, milleks oli Ausa Mängu kaardid. Just ausast mängust, kaaslaste ja spordi austamisest oli autasustamisel noortega palju juttu.

Lihula noorteturniiril võistlesid sõbralikud võistkonnad. Kohtunik Silver Sepp ei pidanud kordagi taskust võtma kollast kaarti. Lisaks teenisid eriauhinnad veel kõikide võistkondade väravavahid ja need kolm tütarlast, kes vapralt päeva vastu pidasid

Jaanus Getreu

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.