Lääne-Nigulas kandideerivad Reformierakonna nimekirjas paljud tuntud inimesed

Reformierakonna Lääne-Nigula piirkonnaorganisatsiooni eestvedajad Marek Topper ja Jaanus Ratas esitasid Lääne-Nigula valimiskomisjonile kandidaatide registreerimise avalduse sügisesteks kohalike omavalitsuste valimisteks.

Nimekirja esinumbriteks on Kullamaa vallavolikogu liikmed Marek Topper ja Jaanus Ratas ning spordi eestvedaja Enn Kerge.

Marek Topperi sõnul on Reformierakonna nimekirjal soov seekordsetel valimistel erilist tähelepanu pöörata turvalise elukeskkonna loomisele.

“Turvaline ei tähenda pelgalt julgeolekut ja isiklikku turvalisust,” ütles Topper. “Sõna “turvalisus” peidab endas palju rohkem. Turvaline elukeskkond, turvaline kool, turvaline transport, esmatähtsad teenused – arstiabi, apteek, kauplus, lasteaed, teed, tänavavalgustus – kõik on osa turvalisusest. Meie seisame selle eest, et Lääne-Nigula vallast saab turvaline vald ning rakendame tööle abipolitsei ekipaažid turvalisuse tagamiseks.”

“Oluline punkt meie programmis on luua kontakt noorte ja valla vahel, et soodustada noorte elama asumist Lääne-Nigula valda,” lausus Jaanus Ratas. “Selleks lubame sünnitoetuse tõsta 500 euroni, igale 1. klassi astujale 250 eurot ranitsatoetust, lasteaia söögid peavad olema tasuta ning lasteaiamaksud õppevahendite põhised.”

Ratas lisas, et samuti toetab Reformierakond elamualade loomist Lääne-Nigula valda, kus arendatakse välja vajalike kommunikatsioonidega krundid, mida saavad noored soodustingimustel soetada oma kodu rajamiseks turvalisse elukeskkonda.

Enn Kerge sõnul soovib ta anda spordile hoo sisse, makstes treeneritele motiveerivat töötasu ning luues valla suurematesse keskustesse kunstmurukattega ja aiaga piiratud multifunktsionaalsed spordiväljakud, kus saab harrastada eri sportmänge.

“Soov on viia Lääne-Nigula vald Eesti spordikaardile. Selleks hakkavad valla jalg-, korv- ja võrkpalli ning saalihoki meeskond osalema Eesti meistrivõistlustel. Iga endast lugupidav omavalitsus on esindatud Eesti meistrivõistlustel,” märkis Kerge.

Reformierakonna nimekirjas kandideerivad veel lisaks Noarootsi vallavolikogu liige Endel Pelapson, Kullamaa vallavolikogu liige Kristo Priimägi, IT-spetsialist Tanel Tiisler, kahekordne Eesti meister Kreeka-Rooma maadluses Reio Altmeri, Eesti jalgpallikoondise mängija Ulrika Tülp, ettevõtja Ivar Prees, klassiõpetaja Riina Leidsalu ja tegevjuht Kristel Jammer.

Allikas: Reformierakonna Lääne-Nigula piirkond

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.