Haapsalu kutsehariduskeskus korraldab 7.-9. klasside õpilastele huviringe

Haapsalu kutsehariduskeskus osaleb SA Innove poolt rahastatud projektis „Kutsehariduse maine tõstmine“, mille tegevuste kaudu püütakse tõsta ühiskonnas kujundatud positiivset hoiakut praktiliste oskuste ja meisterlikkuse vastu.

Selleks, et äratada noortes suuremat huvi kutseõppe erialade vastu, korraldab kutsehariduskeskus 2017/2018. õppeaastal põnevad huviringid Läänemaa ja Lääne-Harju üldhariduskoolide 7.- 9. klassi õpilastele.

Koka- ja teenindusringis “Üksinda kodus” – õpitakse valmistama toite, mida saab õpilane iseseisvalt, kiirelt ja lihtsalt valmistada, kui ta on üksinda kodus, ning lauakatmisega ja serveerimisega seotud olulisi oskusi.

Tehnoloogiaringis “Mis on vahet tisleril ja puusepal?” – saadakse teada, kes on mööblitisler ja kes ehituspuusepp; milliseid töid nad teevad; valmistatakse puidust esemeid; tehakse puidulõiget ning esmatutvust CNC-puidutöötlemispingiga; saadakse algteadmised tisleri- ja puusepatöödest.

Huviringid on noortele tasuta ja toimuvad HKHKs septembrist maikuuni teisipäeva õhtutel kell 16.00-18.30. Selle aja sees on ka puhkehetk koos väikse kehakinnitusega.

Transpordi huviringi ja tagasi korraldab Haapsalu kutsehariduskeskus.

Kõigil huvilistel palume pöörduda huviringi registreerumiseks enda kooli huvijuhi või klassijuhataja poole.

Täpsem info:
Annika Armipaik-Nukki
projektijuht
tel: +372 53 300624
annika.nukki@hkhk.edu.ee

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.