Marimetsa Kapp kutsub sel pühapäeval Kullamaa rattamaratonile

Sel pühapäeval, 17. septembril peetakse Fixus Sport Marimetsa Kapa Kullamaa XIV Rattamaraton.

Valida saab seekord kolme põhidistantsi vahel. Kõige pikem on 60+ distants pikkusega 68 km. Pikk põhidistants on 45 km ja lühike põhidistants pikkusega 25 km. Sõita saavad ka lapsed distantsidel 2, 1 ja 0,25 km.

Alates kell 10-st oodatakse Kullamaa koolimaja juures hommikusi registreerijaid ja jagatakse stardimaterjali. Põhisõitude stardid algavad keskpäeval, neile eelnevad lastesõidud.

Esimene lastesõitude start on kell 11, millele eelneb ka lastele mõeldud rajatutvustuse sõit. Startidega alustatakse vanematest lastest ning punkti panevad lastestartidele viimasena kimavad Tillusõidu läbijad. Nagu ka kõigil teistel etappidel, ootab loomulikult ka Kullamaal kõiki lapsi finišijoonel Väike Tom.

Esimese põhidistantsina stardivad täpselt keskpäeval 60+ distantsi läbijad. Veerand tundi hiljem ehk 12.15 järgnevad 45 km pikkuse raja läbijad. Lühikese põhidistantsi start järgneb kell 12.30.

Enim tuleb sõita metsa-, põllu- ja terviseradadel. Umbes 30% möödub ka kruusateid läbides. Väiksem osa on kruusateedel. Lähemalt saab radadega tutvuda piltidel.

 

Tegu on ühtlasi ka Fixus Sport Marimetsa Kapp eelviimase etapiga ehk tulemata ei tasu jätta, sest palju võimalusi enam ei ole.

Grete Lehemaa

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.