VALIMISLUBADUSED / TÕNIS SIIR: Arstiabi terviklahendus Läänemaal

Tõnis Siir.

Tõnis Siir, SA Läänemaa Haigla peaarst
HARI kandidaat nr 134


Loodame, et konkureerimine arstiabis hakkab lõpule jõudma ja üha rohkem tehakse tervishoiu valdkonnas koostööd nii eri haiglate kui ka perearstide (esmatasandi arstiabi) vahel.

Läänemaa inimeste teenindamiseks tuleb kujundada nn terviklahendus. See tähendab, et ühe katuse all töötavad nii perearstid, eriarstid kui ka teised inimese tervisega tegelevad spetsialistid. See on ka põhjus, miks SA Läänemaa Haigla asus ellu viima tervisekeskuse projekti.

Lähiaastatel plaanime remontida haiglahoone esimese korruse ja rajada sinna kaasaegsed ruumid perearstidele ja teistele spetsialistidele. See tagab mugavama lahenduse abivajajatele, kes saavad kogu teenuse ühest kohast. Samuti peaks tekkima positiivne sünergia arstide töös.

Jõudumööda jätkame eriarstide toomist meie haiglasse. Arstide edukaks ja paremaks tööks on haiglas olemas piisav diagnostika ja raviks vajalik aparatuur, mida alaliselt kaasajastame. Samuti on olemas koolitatud personal, kellele on tagatud pidev täiendõpe.

Koostöö süveneb Põhja-Eesti Regionaalhaigla ja mitme teise kõrgema etapi haiglaga. Tulemuseks on see, et Läänemaa inimesed saavad võimaliku parima ravi kohapeal. Ühtlasi parendame raskemate haigete transporti kõrgema etapi haiglatesse.

Eesmärk: kui inimene siseneb haiglasse, peab tema probleem saama lahenduse võimaluste piires kohapeal ning vajaduse korral kõrgema etapi raviasutuses.


Läänlane avaldab soovi korral kõigi valimistel kandideerijate arvamusavaldusi ja valimislubadusi tasuta.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.