VALIMISLUBADUSED / TÕNU PARBUS: Kastani ja Tamme elamupiirkonnad peavad arenema samas tempos nagu Haapsalu kesk- ja vanalinn

Tõnu Parbus.

Tõnu Parbus, Haapsalu linna avalike suhete spetsialist
HARI kandidaat nr 125


Haapsalu linna areng on viimase kaheksa aasta jooksul olnud muljetavaldav. Seda muutust on tähele pandud ja tunnustatud Eestist Austraaliani. Linna soovivad külastada turistid ning just Haapsallu rajavad paljud noored oma kodu.

Linnavalitsus on palju vaeva näinud, et Haapsalu elukeskkonda muuta mugavamaks ja tänapäevasemaks, hoides samas uhkusega meie linna pärandit.

Haapsalu särab tõesti – siin on turvaline liigelda nii jalakäijal kui ka sõidukijuhil, sest välja on vahetatud kogu tänavavalgustuse võrk. Remonditud on ka suures mahus kõnniteid, Kastani piirkonnas on asfalteeritud mitmed jalgteed ning madalamaks on tehtud paljud kõnniteeääred, et ratastooli või lapsevankriga oleks mugavam liigelda.

Linnakeskkonda on paigaldatud pinke, et oleks koht, kus jalga puhata või häid mõtteid mõelda. Kortermajasid on toetatud vajaduspõhiselt parkimisprobleemide lahendamisel.

Seda kõike selleks, et meil kõigil oleks täna Haapsalus parem kui oli eile.

Teha on muidugi veel palju, aga Haapsalu linn väärib, et väiksemgi muutus oleks ellu viidud läbimõeldult ja hästi.

Järgneva nelja aasta jooksul tuleb välja ehitada Kuuse tänava kergliiklustee Kastani poe juurest kuni Randsaluni. Sellega hoitakse ära terve hulk liiklusohtlikke olukordi, et inimestel oleks turvaline liigelda.

Lahendus tuleb leida ka vareste tekitatava müra probleemile Kuuse tänaval, sest nende häälekas esinemine segab inimeste igapäevaelu.

Kastani ja Tamme elurajooni mänguväljakud tuleb kaasajastada ja korda teha, et lastel oleks seal ohutu mängida. Jätkata tuleb ka kortermajade vajaduspõhist toetamist.

Vali kiirelt arenev Kastani ja Tamme elamupiirkond!


Läänlane avaldab soovi korral kõigi valimistel kandideerijate arvamusavaldusi ja valimislubadusi tasuta.

One Response to "VALIMISLUBADUSED / TÕNU PARBUS: Kastani ja Tamme elamupiirkonnad peavad arenema samas tempos nagu Haapsalu kesk- ja vanalinn"

  1. kuku   9. okt. 2017 at 18:41

    Aga peldikuid ei ole…ja vist ei tule ka linna.

    Vasta

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.