VALIMISLUBADUSED / URMAS SUKLES: Ühtemoodi tähtsad on nii Haeska või Puise külas kui ka Kastani elurajoonis elavad inimesed

Urmas Sukles.

Urmas Sukles, Haapsalu linnapea
HARI kandidaat nr 102


15. oktoobril valite suure Haapsalu linna juhid järgnevaks neljaks aastaks. Loodan, et teete õige valiku ning ei lase end peibutada püünele soovijate mesijuttudest.

Meil seisab ees suur töö, et Haapsalu ja Ridala tugevused kokku panna ja meie kõigi kasuks rakendada. Haapsalu linna tuntakse ajaloolise tervise- ja puhkelinnana. Ridala rikkuseks on meri, metsad ning pikk rannikuriba. Koos moodustame tugeva potentsiaaliga omavalitsuse – suure Haapsalu linna.

Uue Haapsalu linna tulevik ei saa olla suurtes tööstusettevõtetes, sest asume Eestimaa äärealal ning meil puudub tööstuse intensiivseks arendamiseks vajalik tööjõud.

Pigem peaksime panustama tänaste tublide ettevõtete laienemisse ning väikeste ettevõtete loomisse, kusjuures seegi on keeruline, sest investeerimisriski saavad võtta ikka ettevõtete omanikud.

Linn saab jätkata oma praeguse tegevusega ehk heade elamistingimuste loomisega Haapsalu inimestele, kutsudes Haapsallu ka uusi elanikke.

Meie lastel on olemas lasteaiakohad ja heal tasemel haridusasutused. Vaba aja veetmiseks, spordi tegemiseks, huvihariduseks ja kultuurilisteks tegevusteks oleme elanikele loonud mitmekülgsed võimalused.

Haapsalu ja Ridala ühinemisel on meie jaoks oluline, et haridus-, huvi- ja kultuuritegevused oleksid võrdselt kättesaadavad kõikidele meie elanikele.

Jätkame Haapsalu kui kuurordi ja taastusravikeskuse arendamist ning toetume oma tegevustes kogemustele, mida on Haapsalus kogutud juba aastasadu.

Haapsalu-Ridala valimisliit HARI on oma ala spetsialistidest koosnev meeskond.

Meie seas on õpetajad, arstid, edukad ettevõtjad, maaelu edendajad, linnajuhid, spordiaktivistid jne.

Meil on tugev visioon, mille oleme kirja pannud oma valimisprogrammi, kuhu oleme kaasanud kõik tähtsad eluvaldkonnad. Teame, et suudame enamiku lubadustest ka järgneva nelja aasta jooksul ellu viia. Meie jaoks on uus suur Haapsalu ühtne tervik ning meile on ühtemoodi tähtsad nii Haeska või Puise külas kui ka Kastani elurajoonis elavad inimesed.

Tagame selle, et omavalitsuse hool jõuaks ka kõige kaugemas linnaosas elava inimeseni.

Vali valimisliidu HARI kandidaate!


Läänlane avaldab soovi korral kõigi valimistel kandideerijate arvamusavaldusi ja valimislubadusi tasuta.

One Response to "VALIMISLUBADUSED / URMAS SUKLES: Ühtemoodi tähtsad on nii Haeska või Puise külas kui ka Kastani elurajoonis elavad inimesed"

  1. Kuku   9. okt. 2017 at 18:40

    Aga siiani miks areng puudub? Milles probleem? Nüüd hakkab kõik kohe hooga laabuma?…..ei usu, mitte enam ei usu.

    Vasta

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.