Seekordsel Lääne-Eesti rahvarallil võisteldi öösel

Laupäeval peetud öisel Lääne-Eesti rahvarallil oli ilm ilus, karge ja kuiv. Öösel külmetas ja see tegi rehvivaliku keeruliseks.

Võistlejaid oli registreerunud üle 60, neist kaheksa meeskonda Läänemaalt.

J-16 klassis oli Läänemaalt stardis Eerik Pank/Raimo Lillemets, kes näitasid terve võistluse stabiilseid aegu ja said lõpuks vastu hommikut ka teenitud võidu.

Cärolyn Soidla/Rauno Uustalu olid pärast esimest nelja katset turvalisel 2. kohal. 3. kohta edestati rohkem kui kahe minutiga, aga siis lõi 5. katsel välja vana elektrooniline viga ning langeti oma klassi viimaseks. Nüüd on vaja viga üles leida, sest juba järgmisel nädalavahetusel on Vasalemmas selle hooaja viimane sprint.

SU klassis oli stardis üheksa meeskonda, neist Läänemaalt neli. Meie sõitjatest läks kõige paremini Egert Jakobil/Bruno Jakobil, kes saavutasid klassivõidu ja olid ka üldarvestuses kõrgel 8. kohal.

Teine meie võistkond, Sander Ilves/Rutmar Raidma olid pärast eelmist katkestatud võistlust taas rivis. Tulemuseks SU klassi 3. koht.

Poodiumilt jäid napilt välja Martin Jaanus/Martin Tamm. Vennad Jonar Ilves/Stern Ilves katkestasid mootori purunemise tõttu.

2WD-V klassis tegid oma esimese ühise sõidu Karel Šuman/Reio Lõhmus, tulemuseks oma klassis tugev 5. koht.

2WD-S klassis olid kindlad võitjasoosikud Marko Kukuškin/Marek Tarvis. Nad olid teistest omajagu üle, võites lõpuks enda klassi teist kohta peaaegu minutiga. Kõige tähtsam on see, et ralli üldarvestuses tuldi 2. kohale. Seda märkimisväärsem on, et neliveolisele kaotati ainult 13,4 sekundit.

Tulemused leiate siit.

Tuleval laupäeval sõidetakse Vasalemmas kahe sprindisarja viimane etapp.

Kalle Kruusma

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.