Haapsalus istus majatrepil kährik, päästjad viisid looma loodusesse

29. oktoobril kella 11 paiku anti häirekeskusele teada abivajavast kährikust Haapsalus Karja tänaval. Teataja sõnul istus kährik maja trepil ning tema arvates polnud loom ise võimeline linnast välja saama. Päästjad panid kähriku puuri ning toimetasid ta loodusesse.

29. oktoobril kella 17.25 paiku käisid päästjad abis liiklusõnnetusel Haapsalus Rohukülas. Päästjad likvideerisid õlireostuse.

27. oktoobril kella 18.18 paiku käisid päästjad Martna vallas Jõesse külas ning eemaldasid teelt sinna kukkunud puu.

Raplamaa

29. oktoobril kell 13.39 sai häirekeskus teate viljakuivati põlengust Kohila vallas Aandu külas. Teataja sõnul tuli kuivatist suitsu. Päästjate saabudes oli näha suitsu tulemas ventilatsiooniavast, lahtist põlemist aga näha ei olnud. Tulepesa leidmiseks tühjendati koostöös ettevõtte töötajatega viljakuivati viljast ning tulekahju kustus ise.

29. oktoobril kella 1.15 paiku käisid päästjad Märjamaal Põlli külas ning eemaldasid teelt sinna kukkunud puu.

27. oktoobril kell 8.50 teatati häirekeskusele tulekahjust Kohilas Vabaduse tänaval vallamaja katlaruumis. Päästjate saabudes oli näha suitsu pööningul. Alustati suitsusukeldumisega ning leiti tulekolle katla kohal ehituskonstruktsioonides. Majast evakueeriti inimesed. Tulekahju kustutati kell 9.42.

Pärnumaa

27. oktoobril kell 16.58 sai häirekeskus teate, et Pärnus Karikakra tänaval ajab ahi sisse ning töötab suitsuandur. Päästjad kontrollisid ahju ning tegid küttekolde tühjaks.

Järvamaa

27. oktoobril kell 20.49 sai häirekeskus teate, et Roosna-Alliku vallas Kirisaare külas oli jões näha sõiduautot. Päästjad tegid kindlaks, et kedagi sõidukis ei viibinud, Järva-Jaani vabatahtlikud päästjad tõmbasid auto veest välja.

27. oktoobril kella 18.36 ajal helistati häirekeskusele ning anti teada, et Koerus Paide teel sõitis kraanaga veoauto maha elektriliinid. Päästjad tegid sündmuskohal selgeks, et tegemist oli sidekaabliga ning kerisid need kokku ja panid tee kõrvale.

Hiiumaa

29. oktoobril kell 6.04 sai häirekeskus teate tulekahjust Pühalepa vallas Loja külas. Teataja nägi kaugel üle põldude tulekuma, kus asuvad eluhooned. Esimesena sündmuskohale jõudnud Kärdla päästekomando päästjad leidsid eest tules juba praktiliselt hävinenud maja. Kustutustööde käigus leiti hoonest hukkunud 86aastase mehe surnukeha. Tulekahju tekkepõhjuse ja töökorras suitsuanduri olemasolu hoones selgitab välja menetlus.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.