Neljapäeval toimub Haapsalus Läänemaa Osaluskohvik

Neljapäeval, 2. novembril algusega kl 10 toimub Haapsalu kutsehariduskeskuses Läänemaa Osaluskohvik, mida korraldab maakondlik noortekogu koostöös Eesti Noorteühenduste Liiduga.

Osaluskohvik on üritus, kus noored saavad koos otsustajatega arutleda vabas õhkkonnas ühise laua taga kohalike ja üle-eestiliste aktuaalsete teemade ja valupunktide üle, nagu näiteks kohalik elu või Euroopa Liidu püsivus. Arutelude oodatavaks tulemuseks on ühiskonnas kajastatavatele probleemidele lahenduste leidmine. Arutelusid viivad läbi oma ala spetsialistid.

Osaluskohvik aitab kujundada noorte arvamust ning kujundab noori aktiivseteks ühiskonnaliikmeteks. Läänemaa Osaluskohviku aruteludest võtavad tänavu osa Karl Sprenk, Neeme Suur, Anni Kallas,  Rea Raus ning Liivi Ollino.

Ettevõtmine on suunatud 13-26-aastastele aktiivsetele noortele, kes julgevad enda isiklikku arvamust avaldada ning oma seisukohtadele kindlaks jääda. Üritusele on oodatud ka noorsootöötajad, kohalike omavalitsuste juhid, õpetajad, koolijuhid ning poliitikud.

Osaluskohvikus osalemine on eelregistreerimise alusel, mille lingi leiab Facebookist, Läänemaa Osaluskohviku ametlikult ürituselt või Läänemaa Noortekogu lehelt.

Igal aastal võtab Läänemaa Osaluskohvikust osa vähemalt 100 noort.

Dan Taidla
Läänemaa Osaluskohviku peakorraldaja

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.