Päästjad juhatasid kaks Haapsalu linnas jalutanud põtra metsa

8. novembril kell 13.12 sai häirekeskus teate kahest Haapsalus liikuvast põdrast. Põdrad suundusid teataja sõnul raudteejaamast linna poole.

Sündmuskohal selgus, et võõrasse keskkonda sattunud loomad olid kurjad ja jätkasid esialgu oma teekonda kesklinna poole. Päästjad püüdsid loomad suunata tagasi metsa poole.

Põdrad allusid ning pöörasid ümber, hakates liikuma Paralepa suunas. Päästjad saatsid neid seni, kuni oli kindel, et loomad on ohutult tagasi metsas ning ohtu sõidukitele ega ka inimestele enam ei olnud.

Raplamaa

9. novembril kell 00.31 sai häirekeskus teate tahmapõlengust Järvakandis Nõlva tänaval. Teataja korteris oli korsten tuline ning tunda suitsulõhna. Päästjad selgitasid välja, et tegemist oli tahmapõlenguga korstnas, mis ise kustus. Korterielanikul soovitati kutsuda korstnapühkija asja kontrollima.

8. novembril kella 20.50 paiku käisid päästjad abis liiklusõnnetusel. Vastu puud ning tänavavalgustusposti sõitnud autol likvideeriti süttimisoht.

One Response to "Päästjad juhatasid kaks Haapsalu linnas jalutanud põtra metsa"

  1. Tomingas   10. nov. 2017 at 11:16

    Haapsalus elab veel sadu pötru, metskitsi, – sigu, rebaseid ja möni mägergi. Vaevalt neid köiki Lääne-Nigula valda annab ajada.

    Vasta

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.