Haapsalus Kiltsi teel suitsesid elumajas elektrijuhtmed

11. novembril kell 17.23 sai Häirekeskus teate, et Haapsalu linnas Kiltsi teel on kahekorruseline elumaja esimesel korrusel suitsu. Päästjate sündmuskohale jõudes selgus, et tegemist oli elektrijuhtmete lühisega.

Pärnumaa

10. novembril kell 20.33 teatati Häirekeskusele, et Pärnu maakonnas Saarde vallas Tihemetsa alevikus kukkus mees 2 meetri sügavusele kanalisatsioonikaevu. Päästjad aitasid mehe kaevust välja ning andsid kannatanud üle kiirabile.

11. novembril kell 18.55 sai Häirekeskus teate, et Pärnu maakonnas Sindi linnas Pärnu maanteel on kortermaja koridoris suits. Päästjate sündmuskohale jõudes selgus, et tegemist oli toidukõrbemisega, korteris ühtegi inimest ei olnud. Päästjad ventileerisid ruumid.

11. novembril kell 23.33 teatati Häirekeskusele, et Pärnu linnas Suur-Jõe tänaval põleb kämping lahtise leegiga. Kõrvalasuva kämpingu välisvooder võttis samuti tuld. Päästjad kustutasid põlengu kell 23.48, kämping mõõtmetega 2×4 meetrit hävis tules.

12.novembril kell 11.17 sai Häirekeskus teate, et Pärnu maakonnas Saarde vallas Kilingi-Nõmme linnas Pärnu tänaval töötab kahekorruselise puumaja esimesel korrusel asuvas korteris suitsuandur, maja on suitsu täis ning tunda on plastmassi põlemise lõhna. Päästjate sündmuskohale jõudes selgus, et sündmuskohal otsest tulekahju ei olnud, vaid pliidile oli kukkunud plastmassijupp, mis kärsahaisu ajas. Päästjad tuulutasid ruumid.

12.novembril kell 18.54 sai Häirekeskus teate, et Pärnu maakonnas Häädemeeste vallas Reiu külas põleb sõiduauto lahtise leegiga. Sõiduauto põles Reiu bussipeatusest 150-200 meetrit eemal, inimesed väljusid sõidukist ise ning keegi kannatada ei saanud. Liiklus oli sündmuskohal osaliselt takistatud ning liiklust reguleeris politsei. Päästjad likvideerisid põlengu kell 19.11.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.