Kaia Kanepi esitleb 24. novembril Haapsalu Apollos oma raamatut ja jagab autogramme

24. novembris kell 18 esitleb Haapsalu Apollo raamatukaupluses Kaia Kanepi raamatut “Reketiga tüdruk. Kaia Kanepi teekond Ameerika mägedel”. Kanepi jagab autogramme ja on valmis vastama kõikide huviliste küsimustele.

Haapsalu linnavalitsus korraldab äsja oma elulooraamatu välja andnud Kaia Kanepi auks tänuürituse. Pärast tänuüritust, reedel, 24. novembril kell 18 toimub Haapsalu Kaubamaja Apollos Eesti Kanepi erakordselt ausa ja avameelse eluloolise raamatu “Reketiga tüdruk. Kaia Kanepi teekond Ameerika mägedel” autogrammitund.

Oodatud on kõik huvilised, kes sooviksid Kaiaga mõtteid vahetada ning uude raamatusse autogramm või pühendus küsida.

Kalle Muuli ja Helen Sule poolt kirjutatud raamatus on kasutatud Kaia Kanepi isiklikke päevikuid aastatest 1995-2012.

“Sellest mängust saab alguse ränk haigus, mis vaevab mind pikki aastaid ja vajutab pitseri kogu mu karjäärile. Sellest mängust saab alguse ka mu rännak Jumala juurde, kelle poole ma lõpuks abipalvetes pöördun. Selle mänguga lõpeb minu lapsepõlv.”

Nii kirjeldab Kanepi oma elulooraamatus üht oma karjääri pöördepunkti, mis muutis kogu ta elu. Meie kauaaegne esitennisist jutustab elulooraamatus esimest korda raskest haigusest, mis teda aastaid vaevas, kuid millest ta pole seni tihanud rääkida mitte kellelegi, isegi mitte oma kõige lähedasematele inimestele, sest pidas seda nii piinlikuks.

Sama ausalt ja avameelselt räägib Kaia Kanepi raamatus ka oma keerulistest isiklikest suhetest treeneritega ja dramaatilistest treenerite vahetustest. Raamatu lõpus on eraldi statistikaosa põhjaliku ülevaatega kõikidest Kaia Kanepi võistlusmängudest.

Nädala eest poelettidele jõudnud Kaia Kanepi elulooraamat “Reketiga tüdruk. Kaia Kanepi teekond Ameerika mägedel” on tänaseks jõudnud Apollo müügiedetabelis esimesele kohale.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.