Lihula Lions Club kinkis kodupiirkonna lastele 30 paari jalgpallisaapaid

Selle aasta jõulukuu algas Lõuna-Läänemaa koolide jalgpallilastele imeliselt. Lisaks esimesele korralikule lumele, mis sadas maha täpselt esimesel detsembril, ootas jalgpallilapsi reedesel treeningul suur ja meeldiv üllatus.

F: Anne Ööpik

Lihula Lõviklubi külastas laste treeninguid ja tõi kaasa kingiks selle piirkonna koolide jalgpallilastele 30 paari uhiuusi Nike jalgpallijalanõusid.

Lihula Lõviklubi liikmed Liivi Pank, Anne Ööpik, Harry Kadakas ja Olev Mihkelma astusid laste ette, et koos jagada ühist rõõmu. Pöördudes laste poole, selgitas Lihula Lõviklubi liige Liivi Pank, mis liikumine Lions on ja miks heategevust üldse tehakse.

“Lionsi liikumise 100. sünnipäeva puhul jagas Norra LC Ullensaker/Klõfta Eesti Lions Klubidele jalgpallisaapaid. Lihula Lions Klubi otsustas 30 paari kinkida teile, noored, sest Lihulas tegutseb tubli noorteklubi ja siin harjutavad lapsed kõigist meie piirkonna koolidest.” ütles Liivi Pank.

Lapsed tänasid Lihula lioneid pika kestva aplausiga ja selle saatel kinkis treener Jaanus Getreu omakorda Lõviklubile laste autogrammidega jalgpalli.

Noortetööga Lihulas on hõivatud kõik neli selle piirkonna kooli. Treeningutel Lihulas käivad lapsed Lihula gümnaasiumist, Virtsu põhikoolist ja Metsküla algkoolist. Kõmsi algkoolis on Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubil aga lausa oma 15-liikmeline laste treening-grupp. Seega jagatakse kingituseks saadud jalgpallijalanõud kõikide nelja kooli jalgpallilaste vahel.

Ilusa päeva meenutuseks tehti ühispilt, kuigi laste silmad olid ilmselgelt rohkem suunatud ilusatele putskarpidele kui fotoaparaati.

Aitäh teil,  Lihula Lions Klub!

Jaanus Getreu

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.