Haapsalu tenniseklubi tunnustas parimaid mängijaid

Haapsalu tenniseklubi võttis tenniseaasta kokku paarismänguturniiri ja piduliku õhtuga, kus peeti meeles aasta jooksul paremaid tulemusi saanud mängijaid.

Paarismänguturniiri võitsid Aire ja Innar Mäesalu, kes olid finaalis paremad paarist Igor Nudelman/Kalle Kaasik tulemusega 3:7, 7:5, 7:3.

Kolmandaks tulid Kelly Veske/HIndrek Rank võiduga Kaja Ladva/Sulev Vare üle 7:4, 7:3.

Õhtuses osas jagati välja medalid maakonna meistrivõistluste parimatele. Võistlustest võttis sel aastal osa rekordiliselt 44 mängijat. Mängiti viies mänguklassis, mille kolm paremat olid:

Kaja Ladva. F: Vello Kuhi

Meesüksikmäng: 1.Ott Raidla, 2. Joonas Tomingas, 3. Joonas Arnover

Naisüksikmäng: 1. Maily Märss, 2. Kaja Ladva, 3. Marelle Saar

Meesüksikmäng 40+: 1. Innar Mäesalu, 2. Maldar Mäesalu, 3. Sulev Vare

Meespaarismäng: 1. Ott Raidla/Vello Kuhi, 2. Raiko Lipstok/Sulev Vare, 3. Igor Nudelman/Hardi Mikk Meitern

Naispaarismäng: 1. Kelly Veske/Anu Kikas, 2. Mari Mahoni/Hele Leek-Ambur, 3. Mari Liigand/Aire Mäesalu

Segapaarismäng: 1. Kelly Veske/Ott Raidla, 2. Kaja Ladva/Sulev Vare, 3. Anu Kikas/Hardi Mikk Meitern

Maakonna meistrivõistluste mängud olid enamuses põnevad ja tasavägised, mängijate üldine mängutase on tõusnud.

Kuna nii noorte kui ka täiskasvanud mängijate arv on suurenenud ja väga paljud osalevad ka vabariiklikel noorte ja täiskasvanute turniiridel, oli sel aastal esimest korda võimalik välja tuua ka aasta mängijad eri nominatsioonides.

Kui klubi auliige Kaia Kanepi tiirleb kõrgematel orbiitidel ja kandideerib aasta naissportlase tiitlile, siis kohapeal tunnistati aasta mängijateks:

Aasta noormängija, tüdruk: Maily Märss

Aasta noormängija, poiss: Markus Rabi

Aasta naismängija: Kelly Veske

Aasta meesmängija: Igor Nudelman

Aasta harrastusmängija, naine: Kaja Ladva

Aasta harrastusmängija, mees: Innar Mäesalu

Aasta seeniormängija: Kalju Aigro

Tenniseaasta oli meile edukas. Pea aasta ringi ei kadunud Haapsalu nimi meediast tänu Kaia Kanepi suurepärasele mängule maailma tenniseväljakutel ja samuti tänu tema tähelepanuväärsele elulooraamatule.

Oma panuse andsid hea mänguga linna tutvustamisele eri Eesti paikades tenniseväljakutel lasteturniiridel Patrik Rainer Kaljula, Simona Ladva, Hannes Rabi, Keven Ungert; noorteturniiridel Maily Märss, Markus Rabi, Hardi Mikk Meitern; täiskasvanute turniiridel Kelly Veske, Igor Nudelman, Innar Mäesalu, Kaja Ladva, Marelle Saar, Katrin Meriloo, Hele Leek-Ambur, Arne Buht, Hindrek Rank seenioride turniiridel Kalju Aigro, Vello Kuhi.

Selle suhteliselt suure edukuse foonil on ainult kurb tõdeda, et tennis on pea ainuke spordiala linnas, kus saame teisi mängijaid kutsuda turniiridele Haapsallu ainult suvel, kui välisväljakute arv selleks on piisav. Kahe väljakuga tennisehall sisehooajal, mis moodustab aastast suurema osa, seda kahjuks ei võimalda.

Vello Kuhi

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.