Läänemaa infoportaal, maavalitsuse veebileht ja sotsiaalmeediakonto lõpetavad

Uuest aastast peatub Läänemaa portaali tegevus ning suletakse Lääne maavalitsuse veebileht. Maavalitsus annab domeeninime laanemaa.ee üle sihtasutusele Lääne-Eesti Arenduskeskus ning lehekülg jääb ootama noorenduskuuri.

Maavalitsuse koduleht laane.maavalitsus.ee kaob sellisel kujul. Rahandusministeerium kogub maavalitsuste olulisema info loodavale lehele. Täiendust ei saa enam ka maavalitsuse sotiaalmeediakonto.

2009. aastal loodud Läänemaa portaal on tänaseks ajale jalgu jäänud ning vajab kapitaalset värskendust. Algne idee, kus eri osapooled tagavad leheküljel oleva teabe õigsuse, enam ei tööta. Viimastel aastatel oligi kogu sisu haldamine puhtalt Lääne maavalitsuse kanda.

Portaali loonud ettevõte lõpetas tegevuse juba mitme aasta eest ning see muutis võimatuks ka olemasoleva keskkonna arendamise. Lääne-Eesti arenduskeskus võtab maavalitsuselt üle domeeninime, kuid kuni uue keskkonna valmimiseni lehekülge ei täiendata ja uuendata.

Seoses sellega, et aasta lõpuga lõpetavad eksisteerimise kõik maavalitsused, suletakse ka nende kodulehed. Rahandusministeerium kogub olulisema info koondleheküljele www.maavalitsus.ee. Loodavas keskkonnas kuvatakse tarvilikke kontakte, teenuste osutajaid, dokumendiregistrite aadresse, planeeringute infot jms.

Lääne maavalitsuse Facebooki konto uuest aastast enam täiendust ei saa, kuid jääb esialgu veel nähtavaks ning loetavaks. Ajapikku kaob aga seegi vaikselt ajalukku.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.