Haapsalus kõrbes kortermajas pliidil toit, päästjad ventileerisid ruumid

4. jaanuaril kell 16.42 sai häirekeskus teate tulekahjust Haapsalus Lihula maanteel kortermajas. Teataja sõnul töötas suitsuandur ning tunda oli kärsahaisu. Päästjate saabudes oli kortermaja kolmas ning neljas korrus suitsu täis ning selgus, et ühes korteris kõrbes pliidil toit. Korterielanik tuli päästjatele trepil vastu. Päästjad eemaldasid toidu pliidilt ja ventileerisid ruumid. Keegi tuleõnnetuses viga ei saanud.

Pärnumaa

4. jaanuaril kell 16.45 sai häirekeskus teate tulekahjust Lääneranna vallas Pivarootsis. Teataja sõnul oli sealse mõisa talli teiselt korruselt näha leeke. Sündmuskohal selgus, et põles hoone katusel metallkorstna läheduses puitroovitus ning tulele oli piiri peale pannud omanik pulberkustutiga. Päästjad tegid järelkustutust. Põlenud osa saagisid päästjad ära ning hoone omanik jäi valvesse.

Järvamaa

4. jaanuaril kell 16.01sai häirekeskus teate tulekahjust Türi vallas Türi-Allikul. Teataja sõnul põles töökoja kaarhallis gaasiballooni voolik. Päästjate saabudes põles gaasiballooni voolik leegiga. Alustati gaasikustutusrünnakuga ning keerati kinni gaasiballoon. Seejärel tulekahju kustus.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.