Kuidas leida odavaid lennupileteid? Nende nõuannete abil leiad kindlasti

Odavate lennupiletite leidmine pole kunagi olnud lihtsam kui praegu, sest internet pakub lõputult võimalusi. Tegelikult on piletite leidmise töö sinu eest juba ära tehtud – selle on teinud sagedasti reisivad inimesed, kes on oma tähelepanekud kirja pannud.

Reisiportaal.ee on varem oma kogemusi jaganud, aga tark on kuulata neid, kel teadmisi ja kogemusi veel rohkem. Näiteks Zoey Molnarit, kes on Ungari pealinna Budapesti tutvustava veebiportaali Stagkissbudabest.com toimetaja.

Zoey sõnul on ta odavate piletite otsimiseks kasutanud kõiki all nimekirjas olevaid veebilehti. Kõik ei ole võrdselt head, aga igaüks valigu oma lemmik ise.

Kasutajasõbralikkuse tõttu on Reisiportaali lemmik Scyscanner, aga kõige odavamad piletid olen leidnud Momondost. Tean seda sellepärast, et võrdlesin täpselt samu reisiaegu ja marsruute korraga mitmes otsingumootoris ja odavaimaid pileteid pakkus Momondo. Võimalik, et see oli juhus. Hinnavahe oli siiski vaid mõne euro suurune ja seepärast eelistan ikkagi seda otsingumootorit, mida on kõige mugavam kasutada.

Loe pikemalt põhjalikku artiklit odavate lennupiletite otsimisest Reisiportaalist.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.