Haapsalu kunstikoolis algavad kodusisustuse ja ehete õpitoad

Haapsalu kunstikoolis on sel poolaastal võimalik osaleda veebruaris, märtsis ja aprillis kolmes õpitoas, kus valmistatakse kodusisustuse elemente ja ehteid.

“Talveõhtud vanalinnas” raames on meil 3. veebruaril mälestuste laeka õpituba, mida juhendab Madli-Madli Käsitööpesast. Õpituba algab kl 11 (ja kestab orienteeruvalt 4-6 tundi).

Selle käigus valmib mahukas laegas (mahutab A4 suuruses asju) fotodele või ehetele, mis kaunistatakse lillede, pitsi ja fotodega. Kogu vajaminev materjal sisaldub hinnas. Õpitoa hind: 45 eurot.

Ootame kodusisustushuvilisi 3. märtsil ajakirjade kasti õpituppa, mida juhendab staažikas Viigi kooli käsitööõpetaja Villu Baumann. Õpitoas (algab kell 11, kestab u 4 tundi) juhendatakse, kuidas taaskasutades eri materjale (vineer, soomepapp, nahk, kangas) saab luua uue ja omanäolise panipaiga ajakirjade, lehtede vms jaoks. Õpitoa hind: 18 eurot.

Haapsalus elav klaasikunstnik Helena Orgla tutvustab 7. aprillil Veneetsiast pärit klaasitehnikat millefiori. Alustuseks antakse ülevaade antud tehnika ajaloost ja näidatakse slaide ning seejärel moodustatakse värvilistest lillesarnaste mustritega mosaiiklõikudest üks kaunis ripats või pross, mis sulatatakse klaasiahjus pisikeseks plaadiks kokku (algab kell 11 ja kestab 2-3 tundi). Ehte saab kätte uuel nädalal. Õpitoa hind: 20 eurot.

Õpitoad toimuvad Haapsalu kunstikoolis (Jaani 2).

Osalejate arv on õpitubades piiratud. Palume registreerida: marika.aedviir@hkk.edu.ee või tel 4735608. Maksmine on arve alusel.

Lisainfo: www.hkk.edu.ee või Haapsalu kunstikooli Facebooki lehel.

Marika Aedviir
Haapsalu kunstikooli direktor

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.