Ansambli Miljardid ”Kunagi läänes” tuur jõuab laupäeval Haapsallu

Jaanuaris kolm Eesti muusikaauhinda pälvinud Miljardid on tutvustamas oma debüütalbumit “Kunagi läänes” kaheksas Eesti linnas. Juba sel laupäeval, 17. märtsil esineb ansambel eelviimase tuuri kontserdiga Haapsalu kultuurikeskuses.

Foto: Lilli Tölp

“Kunagi läänes” on hästi vastu võtnud nii kuulajad kui ka kriitikud. Eesti Rahvusringhäälingu kultuuriportaali aasta albumi küsitlusel sai “Kunagi läänes” kodumaistest albumitest esimese koha.

Kaspar Viilup kirjutas: “”Kunagi läänes” on ka kinnitus sellest, et kui arendada üles mingit uut popmuusika mudelit (mida Miljardid kahtlemata teeb), siis ei ole vaja võtta sõrestikku kusagilt läänest, vaid ehitamiseks kõlbab ka siin meie ümber leiduv alge. See on meie veregrupp, tänu millele asetuvad põhjamaised kõlad siinsesse muusikalisse loogikasse paremini kui mistahes troopiline põmmutamine.”

EMA galal maineka “Aasta albumi” tiitli võitnud Miljardite kauamängiva lugusid on kuulatud Spotifys juba üle 300 000 korra ning albumi esimene vinüülitiraaž on samuti läbi müüdud. “Kunagi läänes” oli ka EV100 nädalavahetusel #1 plaadipoes Lasering.

Kontsert toimub:

L, 17.03 Haapsalu kultuurikeskus / uksed 18.00, kontsert 19.00

Piletid on eelmüügist saadaval 311.ee lehel 10 euroga. Kohapeal maksab pilet 12 eurot.

Vaata ka bändi värskelt ilmunud videot ”Tule koju” SIIT.

Event: https://www.facebook.com/events/573998809621717/

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.