EV100 muusikasündmuse autorid kingivad 100 piletit Läänemaa lasterikastele peredele

EV100 muusikaetenduse “Klaveriloomad. Elu muusikas” autorid kingivad 100 piletit kogupere kontsertetendusele “Klaveriloomad. Elu muusikas”. Piletid antakse üle teisipäeval, 3. aprillil kell 16 Haapsalu kultuurikeskuse aatriumis teatrisaali sissepääsu juures.

Kingituse lasterikastele peredele annab üle “Klaveriloomad. Elu muusikas” autorite palvel Kaja Rootare, kelle kätte Klaveriloomad toimetasid nii üleantavad piletid kui ka omapoolsed head soovid. Piletite vastuvõtjaks on Anu Aljaste-Sits Läänemaa Suurperede Liidust ja pered Läänemaalt.

Klaveriloomade autor Katri Rebane on ise pärit 7-lapselisest perest ja on 20 aastat töötanud lastega, õpetades neile klaverimängu ja armastust muusika vastu.

“Mulle on väga oluline, et ka suurtest peredest pärit lapsed saaksid võimaluse arendada oma muusikalisi andeid, seetõttu oleme otsustanud kinkida lasterikastele peredele võimaluse osa saada muusikaetendusest,” ütles Rebane.

“Klaveriloomad. Elu muusikas” on lugu muusika- ja koduarmastusest, igaühe väärtuslikkusest ja erinevate annete märkamise, arendamise ning koostööoskuse vajalikkusest. Seda jutustavad kõneka sõnadeta muusika, efektsete liikumatute ja liikuvate piltide ja kaasakiskuvate värssidega näitleja Margus Tabor, kunstnik Kerstin Hallik, muusikud Katri Rebane, Mihkel Mälgand, Peeter Rebane ja Kristjan Priks.

“Klaveriloomad. Elu muusikas” stsenarist ja helilooja on Katri Rebane, kunstnik Kerstin Hallik ning lavastaja Aare Toikka.

Kogupere muusikaetendus “Klaveriloomad. Elu muusikas” on EV100 muusikasündmuste konkursi üks võidutöödest. Etendused toimuvad kümnes paigas üle Eesti.

Haapsalus etendub “Klaveriloomad. Elu muusikas” laupäeval, 14. aprillil kell 12 Haapsalu kultuurikeskuses.

Etendust on toetanud EV100, Kultuurkapital, kultuuriministeerium, Pärnu linn, Viljandi linn, Haapsalu linn, Selver, Citycon (Rocca al Mare, Kristiine ja Magistrali keskus), Kaubamajakas, Coop Läänemaa ja Haapsalu, Coop Saaremaa, Turundustugi, Krista Citra Joonas ja Vanalinna Muusikamaja, Hans Kruusamägi ja Simuna Ivax OÜ, Erki Lifljandsk ja OÜ Estinvait, Heldur Allese ja Saaremaa Rotary Klubi, Janek Liivamägi ja OÜ Täheke, Kristiina Tänavsuu, Lastejaam ja paljud teised.

Etendus FB-s.

Klaveriloomad veebis: klaveriloomad.ee

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.